Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány a gyerekes arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány a gyerekes arc egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni magam, egyáltalán nem férfias:S és még arcszőrzetem sem nő, pedig 21 vagyok, úgy nézek ki mint egy 16 éves, utálom magam, hogy ennyire gyerek arcom van, így szinte egy lánynak sem tetszem.
2011. jún. 22. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Van akinek ez tetszik, van akinek nem. Ízlések és pofonok. Majd jön az a lány akinek pont ez az esete.. Fel a fejjel, még mindig jobb mintha fartúró lennél.
2011. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Van egy jó hírem, most a csillámb*zik jöttek divatba, simán befutó leszel
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta, ízlések és pofonok. Én például jobban szeretem a karakteresebb, férfiasabb arcot, ennek ellenére a páromnak sincs olyan hű de pasis arca. Szerintem nem gond, hogy gyerekes arcod van, esetleg találj hozzá olyan hajat ami jól áll (általában a kisfiús arcú férfiaknak jól áll a kicsit összekócolt). Ezen semmi nem múlik, ne parázz:)
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előttem páran mondták azt, hogy ízlések és pofonok, teljes mértékben igazuk van, majd találsz egy olyat akinek a kisfiúsabb pasik jönnek be. (személy szerint én az ilyen kaliberű férfiakat preferálom)
2011. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátrány? Ember, nem hallottál DiCaprióról? Mennyi csaj odavan érte, a kisfiús arcáért??
2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én pont, hogy a fiatalabb kinézetű pasikat szeretem. Úgyhogy ne aggódj, vannak ilyen elmebetegek, mint én =)
2011. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tud szexis lenni egy gyerekes arcú fiú is. :) Csak meg kell találnod a megfelelő lányt, akik az ilyen pasikat szereti. Hidd el, mostanában a lányok többségének bejönnek a kisfiús kinézetű srácok. :)
2011. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha van hozzá egy szépen kisportolt tested,nem olyan mint egy 16 évesé (és nem is egy body bilding) akk nagyon hatásos a csajoknál sztem;))) néha attól tetszik meg egy lánynak egy pasi ha kívülről kisfiús belülről meg egy nagyon vagány,szókimondó,jó dumás pasi....csak ésszel ezzel nehogy vmi szívtörőnek tartsanak:)));))
2011. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiús az arcom, de engem minden lány elutasít.... Esetleg vannak itt olyan lányok Komárom-Esztergom megye környékéről, aki ismerkedne velem? Barátnőt keresek, de minden lány elutasít a kinézetem miatt. Először is kisfiús az acrom, valamint elállnak füleim sajnos, de ha lenne itt olyan lány, akit ez nem zavar, akkor szívesen megismerném.... (A távolság 60 Km-ig. belefér..) 24/F
2020. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!