Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nem is beszéltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem is beszéltünk róla?

Figyelt kérdés
a legjobb barátommal táborban zuhanyoztunk (fürdőruhában) nagyon jól ereztuk magunkat kicsit tulságosan is majd a falhoz döntött és megcsokolt majd kikötötte a fürdőruhámat majdnem megtörtént aztán leálltunk hirtelen és ugy tettünk mintha csak tusoltunk volna én még szűz vagyok de ő nem és barátnője van de közben azt mondta nem számit és ez nyomaszt ti mit javasoltok??

2014. aug. 17. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bele fogsz zúgni,ő megdug,te elkezdesz rajongani,ő marad a barátnőjével,te meg nem érted,hogy mi történt,pedig világos.

bár azzal,hogy nem dugott meg amikor minden adott volt ehhez,azt mutatja,hogy ugyanolyan kis határozatlan,mint amilyen te vagy.

2014. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hjajj ez..
2014. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb az lesz, amit az első ír.
2014. aug. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszönöm a gyors választ mert ezen kattogok másfél hónapja és senkinek nem mertem elmondani.....
2014. aug. 17. 03:04
 5/7 A kérdező kommentje:
a legrosszabb az egészben h ezek után még egy hétig eggyütt aludtunk egy 2 személyes sátorban és este egy szót se szolt csak mellém bujt megfogta a kezem és egy idő után a néma csendben elaludtunk
2014. aug. 17. 03:07
 6/7 anonim ***** válasza:
jajj... egyébként szerintem nem fektetne meg téged... úgy tűnik vagy mert barátnője van, mert mert ilyen jó barátok vagytok, de nem él(t) vissza a helyzettel - szerintem nem is fog, hacsak meg nem beszélitek előtte a dolgokat... szerintem mivel már most kínos nektek, jobb lenne megbeszélni, különben nem tudtok rajta még annyira sem átlendülni, mint kellene... gondolom neki plusz fejfájás, hogy barátnő mellett ilyet tett és érez vmit irántad... jobb beszélni róla, vagy szétszedheti teljesen a barátságot a feszültség
2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat és azt külön hogy mindenki értelmes választ adott
2014. aug. 20. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!