Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fog bocsatani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog bocsatani a baratom?

Figyelt kérdés
Az ekezetekert elore is bocsanat. Tehat a helyzet az, hogy tegnap kicsit osszevesztunk a baratommal, (kisebb dolog, en beszeltem neki telefonon, de o megsertodott mert szerinte bantot mondtam, ezert o nem valaszolt tobb percig szoval leraktam o meg ezen megsertodott). Ebbol lett az, hogy felvette azt a "leszarom stilusat", hogy pl mondtam hogy ha ilyen akkor megyek, erre a valasza az volt hogy "jo", meg "na menjel, csa". Ekkora mondtam, hogy atmegyek hozza mert beszelni szeretnek vele (csak a viselkedeserol), mire mondta hogy jol van. A lenyeg, hogy nagyon zavart ez a stilus, hogy ennyire nem erdekli hogy mit mondok, vagy mi van ezert felhoztam a szakitast, amit nem gondoltam komolyan csak elgondolkodtam rajta, hogy ha ennyire nem erdekli semmi ez majd fogja-e. Tehat mondhatjuk hogy felig kivancsi is voltam a reakciojara. A reakcioja itt se volt mas mint eddig, nem mondta hogy ne, vagy ilyen miatt butasag, hanem csak mondta hogy jol van ha ezt akarom, meg en ezt a helyzetet eloideztem ezert o akar velem szakitani(???). Kb ok nelkul, olyan alapon ha te is akkor en is. Ezek utan mondhattam neki hogy en tenyleg nem akartam, es nem ugy gondoltam azt mondta hogy nem erdekli, es ha mar eloideztem ezt a helyzetet akkor ez lesz stb.. A dontes nem vegleges, tehat meg szeretnem rola gyozni hogy ez butasag, es rossz dontes lenne, de nem tudom menni fog-e, pedig en nagyon szeretem es forditott esetben en biztos gyozkodtem volna hogy gondolja at, es ne legyen vege ilyen kis dolog miatt, de o nem tette. Olyan kozombos volt, mintha nem is erdekelte volna ez az egesz, azonnal beletorodott, nem kuzdott semmit. Azon is elgondolkodom, hogyha neki ennyi eleg lenne egy szakitashoz akkor mennyire vagyok neki fontos, olyan gyerekes ez a "ha te is, akkor en is" gondolkodasmod. 8 honapja vagyunk egyutt, szerintetek van ra esely hogy meggyozzem? Mindketten 17 evesek vagyunk.
2014. aug. 17. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolat ennél sokkal egyszerűbb kellene, hogy legyen.

17 évesen tök fölösleges ennyi energiát belefektetni. Így alakult akkor így alakult, nem kell olyan dolgokat felhozni, amit nem akarsz. Szokták mondani, hogy fegyvert is csak azzal a határozott céllal veszünk elő, hogy használjuk, ha csak fenyegetőzünk vele, akkor könnyen előfordulhat, hogy elveszik tőlünk, és ellenünk fordítják.

Veled most ez történt. Ne bánkódj, de ha tényleg vissza akarod szerezni, akkor mostantól hozzá se szólj. A győzködéssel saját magadat alázod porba.

2014. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem már csak okot keresett a szakításra...eddig nem talált, most volt oka..ez van, lépj túl rajta
2014. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem, es koszonom a valaszokat en azert remelem hogy nem lesz vege ilyen kis hulyeseg miatt..
2014. aug. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!