Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van jövője?

Figyelt kérdés

Most hétvégén megismertem egy osztrák férfit, aki bécsben lakik. Nagyon jól éreztük magunkat, együtt aludtunk de ennél több nem történt. Másnap erősködött, h menjünk úszni stb..de én sajnos elaludtam, így délután futottunk össze 5 percre, majd kiderült, h aznap megy haza. Írtam neki h fussunk össze 5 percre, de mondta h már indulnak, viszont nagyon kedvel, de ő nem akar barátnőt. Mondtam, h nem kell ilyen komolyan venni, szerencsés utat kívántam és részemről azt hittem ennyi, de este írt, h hiányzom neki, és h visszafordul hozzám (tudom ezek csak szavak) aztán ma írt, hogy töltsek le egy alkalmazást, hogy ingyen beszélhessünk,és azóta beszélgetünk.

Nekem nagyon szimpatikus volt, hogy egy igazi úriemberrel találkoztam, és bécs nincs is messze, dehát ki tudja...Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy alakult neki.


2014. aug. 17. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs
2014. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
szerintem egy huzamosabb idejű távkapcsolatnak nincs jövője, ha pedig ki is jelentette, hogy nem akar barátnőt, akkor végképp. nyilván belemenne veled egy szexkapcsolatba, ha véletlenül erre jár... ahogy írsz róla, szerintem nem bírnád ki érzelmek nélkül, de nem akarok ismeretlenül következtetéseket levonni. összességében szerintem nincs jövője egy ilyennek, de mindenki máshogy gondolkodik, azt tedd, ami neked a legjobb
2014. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van jövője, ha te el tudod képzelni ott az életedet, ha nem is most rögtön akkor vágj bele. Végülis először csak kiismeritek egymást, meglátogatod többször is és majd idővel alakul. Most előre sosem tudhatjuk hogy alakulhat, azért kell belekezdenünk hogy menet közben rájöjjünk. Ugyis rájössz, hogy milyen, és miként gondolkozik és akkor is ráérsz dönteni hogy folytatod-e vagy nem. Én belemennék, meglátogatnám, jól érezném magam és utána döntenék.
2014. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek igaza van valamilyen szinten, viszont én még fiatal vagyok tehát belefér, hogy kiismerjem és és útközben eldöntsem vagy sem, hogy szükségem van e erre vagy sem.
2014. aug. 17. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Messze van ez a pasi az igazi úriembertől. De erre majd te is rá jössz. Most egyetlen egyet látsz: Bécs- nem véletlenül akaszkodtál rá.
2014. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akaszkodtam rá. Bécsben pedig azt az egyet látom vonzónak, hogy utazás. Ha az anyagi részére gondolsz, hogy biztos pénzes mivel osztrák, szerencsére a családom is jómódú, ez kicsit sem izgat. Az egész estés viselkedéséből szűrtem le, hogy úriember, ami igaz a fent leírtak alapján nem jön le. De hát lehet igazatok van...De az is lehet h pár nap beszélgetés után lemorzsolódik, ez is benne van a pakliban.
2014. aug. 17. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy úrimember nem igy viselkedik, teljesen másként, és másként is közelít egy nőhöz, aki megérinti a lelkivilágát. Majd egyszer talán rájösz:)
2014. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem!
2014. aug. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!