Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett az exemmel meg a nőjével?

Figyelt kérdés
Bejelölt facebookon az exem barátnője.Többször írt hogy menjünk el együtt bulizni merthogy az exem egyedül nem engedi el.Nem mentem vele sose nem is ismerem csak látásból nem nagyon érdekel engem hogy ő hova meg kivel mehet:D Rá nem sokra hogy ez a barátnő bejelölt (de már régóta együtt vannak amúgy)elkezdett irogatni az exem is és találkozni akart írt nem rég hogy menjek ki 5percre idejön beszélgessünk.Semmi értelme nem volt találkoznunk csak hülyeségeket beszélt összevissza tök unalmas dolgokról.Nem értem mi lehet ez a dupla folyamatos megkeresés mindkettőjüktől?:D Sose szerettem az exem ezért is lett vége nem tudtam megszeretni csak pár hónapot voltunk együtt évekkel ezelőtt
2014. aug. 18. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetro ***** válasza:
Gruppent akarnak. Téged választottak ki.
2014. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol az exeddel? -.-"
2014. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!