Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehet ellenem valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki régen nagyon tetszett és sokat próbáltam fűzni,de mindig dobott mert "csoró" voltam.Mostani állásommal kaptam egy elég menő céges autót és nemrég találkoztam a lánnyal akinek nagyon megtetszett, és azt gondoltam,hogy az én autóm.Rájöttem,hogy csúnyán bosszút állhatnék rajta és szépen ki is használtam a helyzetet.Megmondtam neki,hogy saját autó és,hogy most egy elég jól menő vállalkozásom van,és kezdtem etetni hazugságokkal.Egy hétre rá "összejöttünk" és egy hétig együtt voltunk,közben meghúztam jó párszor. A kapcsolatot úgy zártam le,hogy elmondtam neki az autó eredetét és,hogy csak egy kis "mezei munkás" vagyok.A lány azonnal kiakadt és megfenyegetett,hogy feljelent és,hogy nem fogom ezt megúszni.Mondta,hogy én nem tehetem meg ezt vele.(Pénzéhes kis plázacica :D ).Tehet ellenem valamit törvényesen?
2014. aug. 18. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál:D Semmit nem tud csinálni, és megérdemelte:)
2014. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetne? Amúgy nagyon szép volt jol tetted tesó pacsi!!! Sajat dolgaidrol. Hazudtál és?:D
2014. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmit sem. Úgy kell neki...
2014. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapsot neked! ;) Nem bir semmit am.
2014. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagyok a bosszúállás híve, de ezt most nagyon jól csináltad. (Bár én ilyen pénzéhes ribanszba semmiképp nem tenném a lécemet, de hát ízlések és pofonok.)

Másrészt mivel jelentene fel? Ő tette szét a lábát, a bíróságon vajmi kevés érv lesz ellened, hogy rosszul tudta az anyagi helyzetedet. :D

2014. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy egy idő után megessen rajta a szíved és visszafogadd. :D
2014. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, mit tehetne? Ugyan.. viszont bár értem a bosszút és jól tetted, valahol mégis azt mondom, nem tudtam volna ilyen emberrel élvezni a szexet. Aki taszít emberileg, azzal nem.
2014. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit erős húzás volt,de mikor felismertem a helyzetet nem bírtam kihagyni :D.Olvastam,hogy az exek feljelenthetik az embert nemi erőszakkal,és a nőnek adnak igazat ilyen helyzetekben.Mondjuk szerintem az agykapacitása nem terjed ki idáig . :)
2014. aug. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!