Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ittam és beégtem. Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittam és beégtem. Mit csináljak, hogy hozzam rendbe? Majdnem megcsalta velem a barátnőjét

Figyelt kérdés

Tegnap egy kicsit ittam és megnőtt a bátorságom. Egy hirtelen ötlet miatt felhívtam azt a srácot, akibe 2 éve szerelmes vagyok, de csak plátói volt a dolog, viszont van néhány közös ismerősünk és a Szigeten is voltunk pár koncerten együtt, szóval beszéltünk az utóbbi időben. Hajnalban odarángattam, ahol voltam és leültettem, hogy márpedig végig hallgat és elkezdtem neki mondani, hogy mennyire utálom, hogy annyira tökéletes, jól néz ki, meg hogy mindenki odavan érte és hogy még azt se lehet rá mondani, hogy bunkó, vagy nagyképű és kb. elmondtam mindent, amit akartam neki így a 2 év alatt (egy részére nem emlékszem), ő meg csak ült és mosolygott.

Aztán majdnem megcsókolt, de jöttek a haverjai és annyit mondott, hogy "basszus" és odavitt hozzájuk és adott 2 üveg vizet, majd hazahozott, de a kocsiban nagyon rosszul voltam, szóval ott arra koncentráltam, hogy a gyomrom a helyén maradjon, de mikor behozott, mondta, hogy ezt még megbeszéljük, viszont én nem mertem felvenni neki a telefont és meg se néztem az üzeneteit...


A nyár elejéig nem is beszéltünk, ő volt nekem az, akihez mindenkit hasonlítottam, a Tökéletes Barát, aki sose lehetne az enyém. És erre ahogy bekerül a száma a telefonomba, ezt csinálom, csak azért, mert kiborultam, hogy nekem még sosem volt senkim.



Mit csináljak most??

Legszívesebben elásnám magam, de más tanács?


2014. aug. 18. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha csak így másokat csókolgatna a barátnője mellett, nem mondanám annyira tökéletesnek... :)
2014. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jó, nem 100%, hogy megcsókolt volna, mert még sosem csókolóztam, szóval nem tudom, hogy 'működik' ez, de eléggé úgy nézett ki a dolog...


De most őszintén, mit akarna tőlem?

Itt van Ő, akit mindenki ismer, népszerű. Magabiztos, bármiből kidumálja magát. Helyes, jól néz ki, szóval akárki az övé lehetne.

És ezután itt vagyok én, akinek nincs túl sok barátja, viszont akik vannak, néha azok is elfelejtik.

Nem vagyok népszerű se, a fiúknak nem tetszem (megnéztem direkt, az utóbbi fél évben 3 fiúval beszéltem chaten Őt leszámítva, ebből 1 az unokatestvérem, 1 sanszos, hogy meleg, 1 pedig az osztálytársam és 2 éve komoly kapcsolata van...), általában én vagyok a "plusz fő".

Ja, és ő soha nem kerül kellemetlen helyzetbe, én kb. egy nap alatt 5-ször vagyok rákvörös a saját szerencsétlenkedésem miatt.


Olyanok vagyunk, mint a tűz és víz, csak ciki helyzetekbe hoznám, még csókolózni se tudok!

2014. aug. 19. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!