Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom egy házas férfivel. Szerintetek elhagyja miattam a családját? Mennyire jellemző az?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem,nekem kell az a férfi.Nem tudom legyőzni a vágyaimat,annyiszor megfogadtam hogy ellenállok,de ez megy már fél éve.Azt akarom hagyja el miattam.


20/L


2014. aug. 19. 13:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem fogja elhagyni...:(
2014. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szerelmesek lehettek, ha közben mással éltek, mással is ke..féltek mindketten.
2014. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
Ehhez tudnod kellene, hogy él a feleségével, lehet tényleg elhidegültek egymástól. Én 16 éves koromban ismerkedtem meg egy 12 évvel idősebb nős pasival, akinek volt egy kisgyereke is, és elvált a feleségétől és 2 évig éltünk együtt és utána összeházasodtunk.
2014. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

Háááát kislány ki kell, hogy ábrándítsalak. Bocs.

Nekem is van barátnőm a családom mellett, aki ugyanebben reménykedik amiben te, pedig ő férjnél is van.

Nagy valószínűséggel, nem fogja miattad ott hagyni a családját, főleg nem ha 20 alattiak a gyerekek.

Ha férjet szeretnél akkor összpontosíts a barátodra, ő még elég naiv ahhoz, hogy megnősüljön. Egy elvált férfi, már elég tapasztalt, szinte biztosan nem vesz feleségül senkit, nagyon kevés a kivétel.

2014. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem elhagyni fogja, hanem repül otthonról első nekifutásra, miután kiderül. Aztán jön helyetted egy másik kis pipi... Megadjam a párom számát, akinek a vállán kisírhatod magad, ha a ffi és a párod is lelép.


Amúgy gratulálok....

2014. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az apám egy velem egykoru csajért hagyta el a családot amikor én 16 voltam...

netedd ezt egy családdal se

2014. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért nem kell igy leszólni a kérdezőt, két emberen mulik egy kapcsolat és az én környezetemben meg jópáran otthagyták a családjukat. De legtöbb esetben nem a 3. miatt hanem mert olyan rosszul éltek évek óta. Ha rosszul él a feleségével akkor otthagyja a feleségét előbb-utóbb, persze ha csak flörtölgetni akar akkor nem.
2014. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező mindenképp megkapja illő jutalmát. Ha a pasi nem lép akkor azért fog szenvedni, ha meg lép akkor majd rájön, hogy gyerektartással, ház nélkül, családja utálatának kitéve nem olyan a pasi fekvése mint jelenleg. Az élet nem tündérmese.


Amúgy elég kamu szagú a kérdés, szerintem csak direkt provokál a kérdező

2014. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: a kérdezőnek is van "párja", akinek fél éve (!!!) hazudozik, akit fél éve megcsal.
2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért,így egy családot tesz tönkre a csaj,de nem csak a csaj a hibás...
2014. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!