Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás? Nyaralás helyett a barátomra kellene figyelnem?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt.

Nos a találkozások rengetegszer okoztak gondot. 20!!! percre lakunk egymástól és sose ért rá...egészen nyárig, amikor sikerült kiharcolnom, hogy heti 3 tali legyen(eddig kb. csak 2x valósult meg). Most tényleg nagyon teper értem, és elkezdett változtatni a dolgokon, de a heti 3 tali nem jön össze, sőt, már beszélni is alig beszélünk mert nyaralok...

Minden este szoktunk facebookolni, és ott beszélgetni(mivel nincs önálló keresetünk és a telefont a szüleink fizetik így nem akarunk sokat beszélni).

A héten hétfőn találkoztunk. Ma elmentem kirándulni Apuékkal így csak telefonon beszéltünk pár szót. Csütörtök péntek szombat én szintén nyaralok, így a barátom mondta, hogy akkor szerdán és vasárnap is találkozunk, de most úgy néz ki nem jó neki a szerda.

Múlt héten hétfőn találkoztunk, a csütörtököt és a vasárnapot is lemondta mert dolga volt(elfogadható indok, de akkoris).

Nincs olyan, hogy este kimennénk sétálni, vagy hogy ottaludjak(nem meri megkérdezni a szüleit mert nemrégiben nem engedték meg...). Nincs olyan, hogy akkor reggel átjön mielőtt indulunk vagy én átmegyek...És így, hogy nyaralok facebookon se beszélünk és kb. meghal ha így halad ez az egész. Beszéltem vele és közölte hogy ezt már megbeszéltük.


2014. aug. 19. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek szakítás lesz a vége. Ha már a kommunikáció sem működik, semmi értelme. Legalább ezen kellene valtoztatnotok, de ez az "ezt már megbeszéltük" hozzáállás nem veze jóra. Csak menekülés a problémák elől.
2014. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig minden nap beszéltünk egy órát facebookon, vagy ha nem többet, de az utóbbi időben nem tudtam felmenni a nyaralás miatt(az utóbbi 2 hétben). Ettől függetlenül minden nap felhívtam vagy ő engem, ha nem jöttem fel, egy 2-3 percre este, de az semmi...
2014. aug. 19. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok. :(( Elutazott a barátom két hétre külföldre, és szinte semmi kommunikáció nincs köztünk. Én nagyon szenvedek, ő ezek sezrint nem igényel többet. :(( Nem tudom, mi lesz így, ha hazajön. :(
2014. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!