Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, hogy nem akar engem? Miért ennyire felszínesek a fiúk?

Figyelt kérdés
Egy fiúval hosszabb ideig jóban voltunk, nagyon kedvelt, meg azt mondta, hogy gyönyörű az arcom, viszont nem vagyok az esete. Ezt, hogy nem vagyok az esete, már egy jó idő után mondta, mikor már belehabarodtam a fiúba teljesen. Egyik ismerősömnek is azt mondta, hogy nagyon szép volt az arcom, meg teljesen más lánynak ismert meg, nem az a 'tipikus', hanem különleges. Ezt ez az ismerősöm visszamondta nekem, mert a fiú nem tudta, hogy ismerem azt, akinek ilyet mondott. Azt az 'esetet' értsem úgy, hogy nem jött be neki külsőleg? Nem vagyok kövér, mielőtt még ezzel kezdenétek. Egy fiú még akkor is ragaszkodik ahhoz, hogy a lány az esete legyen, ha tényleg nagyon jól megértik egymást? De azt nem értem, hogy miért kellett akkor annyi ideig hülyítenie, ha nem is tetszettem neki?! Pedig végtelenül aranyos és normális fiúnak ismertem meg. 18/l 22/f
2014. júl. 14. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
nem jöttem be neki külsőleg*
2014. júl. 14. 13:00
 2/6 anonim ***** válasza:
nem jöttél be neki külsőleg, de nem akart megbántani mert a belsődet értékelte és nem egy üresfejű ribi vagy akinek csak úgy odamondja, hogy "ronda vagy takarodj" (már elnézést a durva kifejezésért)...
2014. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 ismét:

ja és nem minden fiú felszínes, kérlek ne általánosíts :)

21F

2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: #2*
2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszettél neki ennyi. egy vékonyabb lány is lehet "nem szép". De ezt csak úgy átvitt értelemben írtam.


Nem tudta h mikor közölje amúgy.


Miért még is mennyi ideig voltatok komák?

2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikus példája annak, hogy csak egoból csajozott. Jól esett neki, hogy loholtál utána, de többre nem értékelt. Sajnos ilyenek a mai fiúk.
2014. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!