Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ez már erősen súrolja a hülyeség határát?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja szakítottunk a volt barátommal, egy hosszú, komoly kapcsolat volt. Mindig mellette voltam, támogattam lelkileg, tehát tényleg nagyon szerettem. Azóta annyira haragudtam rá, hogy Megpróbáltam kemény lenni és magasról tenni rá, ahogy ő is tette velem. Külföldön van, részben emiatt mentünk szét. Most kint is ugyanolyan rossz helyzetben van, mint ami elől innen menekült, ráadásul már én sem vagyok neki, barátai sincsenek igazán. Megsajnáltam, a haragom elillant már, viszont nem tudnék vele újra együtt lenni, de a barátság szerimtem már működne, ha felvenném vele a kapcsolatot, ugyanis törölt mindenhonnan, bár okot nem adtam rá, csak így akart felejteni. Érzem, hogy szüksége lenne egy jóbarátra, aki lelki támaszt nyújt neki. A szülinapja is mostanában lesz. Arra gondoltam, ez alkalomból felköszönteném e-mailben, és megpróbálnám felvenni vele újra a kontaktot. Hiányzik és jól esne néha egy hatalmas ölelés tőle. Néha azt kívánom, bár ne kattant volna be és ne viselkedett volna úgy, ahogy. Mert tuti, hogy nem fogok senkit úgy szeretni, ahogy őt.

Bocsi, hogy hosszú lett, és kicsit kusza is talán, de előre is Köszi, ha tudtok tanácsot adni.


2014. aug. 20. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ez úgy hangzik mintha még mindig szeretnéd:) egyébkén amúgy nem lenne vele gond...de így h törölt mindenhonnan én biztos nem keresném még föl.
2014. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd fel, mert lehet, hogy megint lekoptatna és megint ezzel megbántana! Vagy ha érdeklődést is mutat, nem kezdene Veled kapcsolatot, Te vágyakoznál utána és nem tudnál tőle szabadulni...
2014. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, talán így van. Nem bírom elfelejteni, mindig megéreztem, ha problémája volt, még most is. (mert tesómmal tartja a kapcsolatot, innen tudom, hogy most nem áll túl jól)Én is csak ezért nem írtam még neki, mert túl büszke vagyok. De kicsit bánt, hogy amikor még tartotta volna velem a kapcsolatot, írt néha, akkor még haragudtam rá, és nem akartam vele beszélni. Most meg gondolom emiatt törölt, meg ő is emiatt nem keres.
2014. aug. 20. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok az exemmel, hogy barátok vagyunk. És van egy csodálatos férjem.


Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot, de lehet, hogy ő nem akarja majd - erre is készülj fel.

2014. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot én sem tudnék vele elképzelni, legfeljebb barátit. A legjobb barátom is volt egyben és én is neki, talán emiatt is van ez, hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni.
2014. aug. 20. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!