Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok mással együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok mással együtt aludni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok mással efyütt aludni. Kiskoromban, ha véletlen úgy hizta a sors, hogy az egyik testvéremmel kellett aludni, akkor szinte sosem tudtam. Álmomban lerugdostam őket az ágyról. A baj az, hogy most felnőttként se vagyok képes erre. Az aktuális partnereimmel sem tudtam együtt aludni. Mindig feszélyezve érzem magamat, ha mellettem alszik valaki. Alapból mindig sokat mozgok, forgolódok álmomban, ezért is szeretem, "ha szabad vagyok." Lehet ez ellen tenni valamit?
2014. aug. 20. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ha valakit nagyon megszeretsz, aztán meg megszoksz.
2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

feküűdj le vele alvás előtt, ezt nem vicc, ha megcsinálod, akkor jobban fogsz kötődni hozzá, és alvás is könnyebb lesz

ha nem megy, akkor legyen két takarótok, két pántok, legyen olyan mintha egyedül aludnál

2014. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami persze nem írtam és fontos h fiú vagyok és 23. Szoktam azokkal a lányokkal szeretkezni is de az aktus után vagy hazamentem vagy ha nálam voltunk (ez volt a ritkább) elmemt fürödnieg ilyenek. Húztam az időt, hogy elaludjon én meg ledőltem a kanapémra.
2014. aug. 20. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy befingik a takaró alá?
2014. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!