Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyunk még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk még mindig együtt? Megcsalás után és közös tervek nélkül.

Figyelt kérdés
Rosszindulatú kommenteket nem szeretnék, előbb olvassátok el az okokat kérlek. 2 és fél éve vagyunk együtt. A párom már többször előfordult, hogy megcsalt, én már többször szakítottam vele ezek miatt. Aztán magányos voltam, szenvedtem mert persze szerelmes is voltam/vagyok, ő pedig nagyon küzdött minden alkalommal, hogy visszakapjon. Így aztán együtt vagyunk még mindig. Jogos volna a kérdés, miért nem szakítok vele végleg, és keresek mást? Nos ez az én esetemben nem olyan könnyű. Van egy kisfiam, mióta egyedül nevelem (4 éve) ő volt az egyetlen kapcsolat az életemben. Nem sok módom van ismerkedni, dolgozom és gyereket nevelek, nincs akire rábízhatnám hogy ismerkedni járjak Sajnos a munka miatt így sem sok időm jut a kisfiamra, úgyhogy ami szabadidőm van, azt vele szeretem tölteni. Tehát van ez a kapcsolat, ami több sebből vérzik (volt egy összeköltözési terv is, amiből aztán kihátrált a párom) viszont ha otthagyom őt, nagyon magányos vagyok, plusz egyedül nagyon nehéz boldogulnom egy kisgyerekkel (az apja sajnos nem igazán törődik vele). Ezért mindig visszamegyek hozzá... igazából azt sem értem, ő miért pont engem akar, egy gyerekes nőt,akivel sokkal több baj van, mint egy gyerektelennel, pláne úgy, hogy elég nagy sikere van a nőknél, jól keres, szexi, intelligens stb. Amikor együtt vagyunk, mindketten nagyon jól érezzük magunkat,sok szeretetet, odafigyelést kapok tőle, a szex is nagyon jól működik köztünk. Csak épp ennek a kapcsolatnak semmi jövője... nem akar együtt élni velünk, de szakítani sem akar, mint ahogy én sem.Viszont én teljes kapcsolatra vágyom, egy olyan párral, aki mindenben mellettem áll... ti mit tennétek? 26/N
2014. aug. 17. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezeket nem tudod vele megbeszélni?
2014. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ismerek egy 50 közeli nőt, két gyerekkel, aki több válás után jött össze egy fiatal sráccal, aki nagyon szerelmes belé (őszintén)


ennyit a kifogásodról, a válasz pedig: mert neki jól jön egy ostoba tyúk, aki mindent megbocsát, te pedig gyenge vagy, ennyi a nagy titok

2014. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ha tudnád mennyit beszéltünk már ezekről... az az igazság, hogy úgy látom, én kellek neki, a gyerekem viszont nem. Nem agresszív vele vagy durva, de nem szeretne szülőként részt venni az életében. Már többször is kérdeztem tőle, hogy akkor miért van velem? hiszen én és a gyerekem egy csomag vagyunk, szétszakíthatatlanok... én vagyok az anyja, és én is szeretném felnevelni, ezért a párkapcsolataimból sem maradhat ki. Az meg még nagyon messze van mikor majd felnő és már saját élete lesz neki is és nekem is.
2014. aug. 17. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

26 éves, FIATAL nő vagy, nincs ezen mit ragozni

komolyan ilyen példát akarsz a gyerekednek mutatni? :( ne már, ennél bárki többet érdemel!!!

2014. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az az 50 közeli nő szerinted mennyi időt lesz együtt a fiatal sráccal? Pár dugás és a srác dobni fogja, 99% hogy nem egy hosszú szép szerelemről lesz itt szó. Kalandom/játszópajtim nekem is lehetne minden este, de kösz arra nem vágyom.
2014. aug. 17. 15:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy éve együtt vannak, és nagyon szerelmesek, távolról sem a szexről szól a kapcsolatuk :)
2014. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg inkább pár év ŐSZINTE boldogság, mint ez a szenny, amiben ti éltek...
2014. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: aranyos vagy, senki nem ezt érdemelné tudom, de nekem mikor van alkalmam ismerkedni? A gyerekemet ilyenekbe nem szeretném belevonni, meg amúgy is, mikor vele vagyok az emberek azt feltételezik hogy van egy apuka is akivel boldog kis család vagyunk. Voltak periódusok mikor megpróbáltam, hogy jobb lesz nekem egyedül, de iszonyú volt, ezt csak az tudhatja aki volt már teljesen egyedül kisgyerekkel, ahol mindent neki kellett megoldania. Úgyhogy kérlek ne ítélkezzetek, amíg nem próbáltátok, mert lehet, hogy ti is olyan gyengék lennétek, mint én.
2014. aug. 17. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ellentmondásos amit leírtál. Mert elhiszem hogy amikor veled van akkor ad szeretetet satöbbi, de azzal meg nagy fájdalmat okoz ha megcsal. Szóval nem csak jót kapsz tőle; sőt lehet több rosszat. Szerintem ne érd be ennyivel! Vagy ha őt szeretnéd, akkor egy kicsit őt is "nevelned" kéne, ehhez a helyzethez szoktatni
2014. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
28 éves embert nem hiszem, hogy meg lehet változtatni, sajnos.... főleg nem ilyen alapvető dolgokban, mint hogy szeretne-e nevelőszülő lenni, vagy hogy mennyire hűséges típus.
2014. aug. 17. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!