Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beteges felfogásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges felfogásom van, csak nem látom be?

Figyelt kérdés

Sok női ismerősöm azt állitja, hogy hülye vagyok meg nem szeretem a páromat akivel már 1,5 éve vagyunk együtt.

Indok: Engem nem zavar ha más nőt megnéz a párom( nem szokta legeltetni a szemét ) igazából ez inkább szórakozó helyeken és strandon esedékes! Előfordul , hogy együtt beszéljük meg , hogy melyik nőnek mi a hibája vagy szépsége és pont tovább is ugrottunk a témán. És ez forditott esetben is így működik. Mindketten megnézzük mindkét nemet és ennyi! Hűséget fogadtunk nem vakságot, nem mehetünk végig az utcán lehajtott fejjel. Nekem ez a nézetem, a lányok pedig állitják, hogy ez nem normális dolog, hogy nem féltékenykedek, miközben Ők "kivernék" a párjuk szemeit ha rá mer nézni bármelyik is másra , konkrétan Ők ebből jelenetet is rendeznek , nem úgy mint Én. Minden rendben van a párkapcsolatommal, nem ad okot féltékenysègre sem, szinte együtt lakunk, mindenhova kézenfogva járunk, bulizni stb. nem hiányolok semmit belőle.

Ti mit gondoltok, tényleg én látom rosszul a dolgokat ??


2014. aug. 20. 12:11
 1/6 Kerida ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Soha nem fájt, ha más nőket is megnézet. Velem van és ez a lényeg.


Szerintem a nők vannak komoly fogalomzavarban. Amikor a rózsaszín köd felszáll akkor a csőlátás is megszűnik. És azért egy embernek se kellejen már rosszul éreznie magát, hogy embernek született emberi vágyakkal!

2014. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben említett esetek egyike sem normális. A 2 végletet írtad le. Nem kell vaknak lenni, ez egyértelmű, de roppant megalázó, ha úgy néz meg egy másik nőt a pali, hogy közben ott van mellette a párja.
2014. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a helyzetet, a párommal együtt mi is ezt csináljuk, mint ti. :D 100%-ban ugyanúgy gondolom én is, mint Te. Hűséget fogadtunk, nem pedig vakságot. :)
2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond azzal amit mondasz.


Nagyon nagyon sok nő a saját énkép zavarából táplálkozva egészen egyszerűen kisajátítja és birtokolni akarja a párját. De nagyon sok férfinél is ez megfigyelhető. A párunk nem a tulajdonunk! Kötelező lenne elfogadni, hogy van mozgástere.

És csakis közös megegyezésen múljon, hogy mi fér bele és mi nem. Ez lehet full "vakság" is, és lehet swinger parti, mindegy, a lényeg, hogy együtt döntsék el, és ne kényszer legyen, ne kelljen bocsánatot kérnie azért, mert nem vakult meg rögtön.


Én azt szoktam tanácsolni, hogy aki ilyen (birtoklós) azt alapból kerüljék el. Az egészen biztos, hogy szóba sem állnék olyan nővel amelyik megköveteli tőlem a vakságot, és bocsánatot kéne kérnem, hogy férfinak születtem.

Ilyen alapból esélytelen. És ezt tanácsolom mindenkinek :)

2014. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez így jó :)
2014. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a baràtnöiddel van a gond nem veled! :)
2014. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!