Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnom megvaltozott! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakatos Krisssztofer kérdése:

Baratnom megvaltozott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnom 16eves, es egy jo 3-4napja mintha kicsereltek volna! Nemfoglalkozik semmivel, engem is egyszer lekoptat aztan olyanokat ir en kellek neki stb...aztan megint! Orakig irkalok elolvassa de nemvalaszol..tudja hogy en nagyon szeretem ot! Nemakar talalkozni mindenfele kifogassal jon. Ha kerdezek tole valami olyasmit! Mi lehet a hiba? Mit tegyek?
2014. aug. 20. 13:21
 1/7 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1,5eve durvan!
2014. aug. 20. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Dobni fog, csak leépít előtte.

N26

2014. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
lehet hogy megcsalt?
2014. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy leepit?:o most meg nar nagyon szepen viselkedik minden, bocsanatot kert azt mondta nemtudja mert volt ilyen o szeret engem, meg hogy varjak par napot nezzem meg milyen lesz.. :o
2014. aug. 20. 14:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Aaa, megcsalasrol szo sincs..ebben biztos vagyok!
2014. aug. 20. 14:38
 7/7 mi a fene ***** válasza:
Csak pihentetni akarja a kapcsolatot, vedd Te is lazán . Ilyen fiatalon nem kell rögtön elköteleződni. kapcsolódj ki, keresd meg a régi haverokat. ennyi !
2014. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!