Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódhat még a volt feleségéh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhat még a volt feleségéhez a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap rendezvényen voltunk, pár méterrel ültünk távolabb az exétől és annak a párjától. Egész nap jókedve volt a páromnak de amikor meglátta őket feltűnően jókedve lett, hangosabban beszélt, nevetgéltünk mert közben iszogattunk is. Arra gondoltam, nekik akarja megmutatni hogy neki milyen jókedve van, de ez jelentheti azt is, hogy még vonzódik hozzá.
2014. aug. 20. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy vonzódik hozzá.Inkább csak tényleg azt akarja neki mutatni,hogy ő milyen jól érzi magát.
2014. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzá. Én is így "vetíteni" szoktam, hogy lássa, hogy boldogabb vagyok, mint vele. Hülye szokás, de én így dolgozom fel a tüskét.
2014. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyire minden riválisához vonzódik az ember, aki előtt fel akar vágni.
2014. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!