Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Játszik velem?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy pasit úgy egy hónapja. 300 km-re lakik. Még nem találkoztunk, de mindennap beszélünk sokat. Azt akarja, hogy én menjek nála. Amikor ígérte, hogy eljön, közbejött egyszer neki a meló, utána meg mondta, hogy anyagilag most nem áll úgy. Én jobban ráérnék menni, mert még nincs állandó melóm, ő meg sokat dolgozik. Esküdözik, hogy komolyak a szándékai. Félek, hogy talizunk, megkap esetleg, majd dob. Mit csináljak?
2014. márc. 27. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed, de azt csak te tudhatod mennyire ismered, és mennyire bízol meg benne.
2014. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem mennék el hozzá. Ha ő a pasi jöjjön ő hozzád, vagy ha nincs sok pénze, félúton találkozzatok. Sokkal biztonságosabb, ha nem te mész az ő terepére, ha még nem ismered. Ha meg nem hajlik erre, hagyd a fenébe. Ha nagyon erőlteti az már gyanús. Ha annyira akar téged, spórolja össze a pénzt, és utazzon ő hozzád. ez a minimum.
2014. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor belefutottam rossz férfiakba. Mindenki azt mondja, hagyjam teperni. Jöjjön ő. Ha pl. most nincs úgy rá pénze, akkor jöjjön, amikor tud. Mondjuk egy érv, hogy nála jobb lenne, mert ki tudnánk jobban kapcsolódni, nem úgy mint itt.
2014. márc. 27. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ez csak a te döntésed, de tudnod kell, hogy kétesélyes a dolog.
2014. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. márc. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!