Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha elfogadok a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha elfogadok a páromtól 10ezer forintot?

Figyelt kérdés
Kinéztem álmaim telefonját de hiába gyűjtök rá, végül rá költöm el mindig. Így a gyűjtés már féléve 0ftnál tart, de most akciós a boltban a teló és párom adna rá 10ezret a másik 10et meg mostani telómért kapnám mert beadnám. szerintetek?
2014. aug. 20. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel az semmi pénz, ezért nem.
2014. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? :D
2014. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, ha zavar hogy ad rá pénzt, megmondod hogy törleszteni fogod :)
2014. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha szeret, akkor szívesen adja.

Próbáld meg kispórolni és visszaadni. Ha elutasítja, van 10 ezred. Ha nem, akkor pedig megvan a telefonod, hitelből.


Ha fiú vagy, akkor nem illik elfogadni. El lehet, de nem illik.

2014. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak mert páromék anyagi gondokkal küzdöttek most kezdenek helyreállni, és eddig mindíg mindent én fizettem, ezért akarja ezt most. Azt mondja azzal fizetem vissza ha örökre szeretni fogom és családot adok neki de ez nekem alap.


Amúgy Huawei y330 :D

2014. aug. 20. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A gáz az, amikor fingasz.
2014. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi spricc2 XD
2014. aug. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!