Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na mi legyen? Kényszerkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mi legyen? Kényszerkapcsolatba kerültem és félek a páromtól.

Figyelt kérdés

Mivel nekem nincs élő rokonom, albérletben éltem, feladva megszokott életvitelemet barátnőmhöz költöztem. Itt belevágtunk egy felújításba.


Most olyanokat hallok tőle, hogy én nem is adtam bele semmit, ő harcolta ki magának, egyre gyakrabban éli ki rajtam a komplexusait és már nem is hallgat rám. De egyenlőre még nem tudok innen elmenni.


Várható lesz, hogy ha bejelentem, hogy elköltözök, akár még pénzt is fog követelni, stb, ezért csöndben titokban kéne. Most lekötöttem az összes pénzem a számlámról 1 hónapig, hogy ha esetleg rávenne, hogy költsek és manipulálna, ne tudjak így maradjon megtakarításom.


Mit tegyek?

Maradjak még itt színlelve a dolgot (hisz ahogy elnézem ő is színlelte) egy ideig, pakoljak csöndben össze aztán hirtelen hívjak le egy költöztetőt?


2014. máj. 16. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Szorult helyzete miatt, csodát várva tőlem működött velem együtt vagy fél évig, de mióta hozzá költöztem és tejelek mint a tehén vannak dolgok és iszonyat mód megijeszt, főleg, hogy szét van terítve minden cuccom a házban, nem lehet csak úgy, főleg nem a nagyobb tárgyakat elvinni és mivel annyi pénzt pumpáltam a felújításaiba, még egy albérleti kauciót se tudnék hirtelen kifizetni (ezért is tettem most félre)
2014. máj. 16. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van papucs, felhúztak? :)
2014. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám, hogy papucs vagyok. Inkább csak a párom volt egy féreg.
2014. máj. 16. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg kéne beszélni, de úgy, hogy azért azonnal mehess, ha közveszélyessé válik a dolog.
2014. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi az, ami miatt félsz tőle? Nem hiszem, hogy megver. Szerintem ha már ilyen sz---r a helyzet, akkor nyugodtan használd ki, egy darabig maradj ott, amíg összeszeded magad anyagilag, kerüld, amennyire lehet, aztán hirtelen, amikor már nem sejt semmit cuccolj. Ez kb. a legjobb, amit tehetsz ilyen helyzetben. És legközelebb figyelj oda, kivel állsz össze.
2014. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!