Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az exemmel néhány hónapja szakítottunk, de utána még jó ideig össze járkáltunk, együtt buliztunk, le is feküdtünk. Újonnan új kapcsolata lett, elvileg annyira szereti a nőt, hogy már el akarja venni 1 hónap után, csak azért, hogy a szülei ne piszkálják amiért nála 20 évvel idősebb anyukával van együtt. Na most a gond az, hogy heti rendszerességgel beszélünk, mindig ő keres, meséli a gondjait, és állandóan flörtöl, meg mondja, hogy menjek át hozzá. Tegnap este véletlenül találkoztunk és szinte egész este együtt voltunk +még a haveri köre, de ott is állandóan flörtölt velem és rólam kérdezgetett. Mi lehet ennek az oka? Még mindig érezne valamit, vagy csak ártatlan játék lenne?
2014. aug. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig belógatná a lompost néha!
2014. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naív vagy, már bocsi. Ha szakitottál vele, akkor minek járkálsz vele össze? Látja rajtad, hogy könnyen meg tud dönteni még mindig... Hány éves is vagy? Nyisd ki a szemed, ha van komoly kapcsolata akkor csak játszadozik veled.
2014. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy én szakítottam vele. Ezt nagyon benézted.
2014. aug. 21. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszolónak,teljesen mindegy,ki kivel szakított.Akkor is úgy viselkedsz,mint egy könnyen kapható,naiv kislány.Akkor ne is csodálkoz rajta,hogy még nem zárult le a kettőtök dolga.Persze,hogy az exed kihasználja a helyzetet,megteheti.Ha komolyan venne,akkor még együtt lennétek,és csak te lennél neki az egyetlen.
2014. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!