Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik kiraknak magukról olyan képet facebookra amin mindenüket kirakják vagy 100-an biztos lájkolnak egy ilyen képet. Úgy veszem észre az olyan nőket szeretik, akik bulizni járnak, isznak, cigiznek. Akik sokszor használnak trágár szavakat másokkal való beszélgetés közben pl. habos a f**ka. Akik arra is hajlamosak hogy a párjukat megcsalják.
2014. aug. 21. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Ilyenek vagyunk... baj? húz sor számot
2014. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Bagoly mondja...
2014. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! Én is kíváncsi vagyok!
2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyennek kellene lennem, hát ha akkor jobban megbecsülnének?
2014. aug. 21. 21:03
 5/21 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. Nem minden férfi ilyen, meg amúgy is sokan csak megdugni akarják õket.
2014. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezek a nők járnak olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni. A könyvtárban vagy a múzeumban nehezebb ismerkedni. Ők megkaphatók, aki nem mozdul ki vagy láthatóan többre tartja magát annál, aki szórakozni jár, megiszik egy piát, és ezt érzékelteti is, azok nehezebben kelnek el.
2014. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ezek a lányok hiányoznak nekem mint mókusnak az erdőtűz :D nem tudom nekem a baráti köreimben szerencsére nincs olyan akinek ilyen lány kellene...szóval szerintem te ismersz rossz embereket :) mindenki olyan életet él amilyet akar...2 embernek kell megfelelned saját magadnak és annak akivel le akarod élni az életed...még nem találtál megfelelő partnert de attól kérlek ne általánosíts, köszönöm :)


21F

2014. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az olyan pasiknak tetszenek az ilyen "nők",akik szintén olyan hulladékok mint akiket az imént jellemeztél.Tudod a legyeket vonzza a szar!Könnyen kaphatóak,de kapcsolatra alkalmatlanok.Azért az nem igaz,hogy minden pasinak az ilyenek tetszenének.
2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha megfeszülne se kellene egy olyan nő akit leírtál :)


Tele van a világ pici gyöngyszemekkel akiket észre sem vesz senki :( Tündéri aranyos nők, lányok, akik csak arra várnak, hogy végre észrevegyék őket, és ragyoghassanak a szerelemtől :)


Ilyen lány írhat :)


23/F

2014. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert az egyik ismerősöm azt mondta a normális nők így viselkednek, és nekem is ilyennek kellene lennem.
2014. aug. 21. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!