Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik kiraknak magukról olyan képet facebookra amin mindenüket kirakják vagy 100-an biztos lájkolnak egy ilyen képet. Úgy veszem észre az olyan nőket szeretik, akik bulizni járnak, isznak, cigiznek. Akik sokszor használnak trágár szavakat másokkal való beszélgetés közben pl. habos a f**ka. Akik arra is hajlamosak hogy a párjukat megcsalják.
2014. aug. 21. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én például rühellem az ilyen csajokat, nekem a csendes visszahúzódó az esetem, aki nem jár társaságba, meg buliba se, mert én se szeretem a bulikat... de hát ez van.
2014. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok ilyen.Utálom a riba

*cokat

2014. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nők is vannak, olyanok is. Van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Ez a szép az életben! Olyan felé kell nyitni, akinek olyan tetszik, mint amilyen te vagy... :)

20/L

2014. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Pedig nekem az ismerősöm azt mondta hogy én nem vagyok normális, mert nem vagyok egy ilyen nő, aki bulizni járna stb. Amúgy szerintem se vagyok normális.
2014. aug. 21. 21:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Válaszolhatna még valaki.
2014. aug. 21. 21:29
 16/21 Pacsula válasza:

Igen, egyre több az ilyen lány. De nehogy olyan légy te is, mert akkor csökkenne a normálisak tábora :)

Én kaptam már egyet belőlük és nem akarom elveszteni.

Az a lényeg az egészben, hogy ezeket (mintha tárgyról beszélnék :))) ) máshol kell keresni. De azt nem lehet leírni hogy pontosan hol. 17/F

2014. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

figyelj mindenki mást tart értékesnek...nekem például a nagyon kedves érzelmes lányok jönnek be akik tudnak szeretni, mellette intelligensek és okosan :) külsőre nem kell olyan hűűű de nagyon szépnek lenniük, de legyenek ápoltak...pl nálam a dohányzás kizáró ok...én nem vagyok bulizós, lehetőleg olyat keresek aki szintén nem bulizik...alkohollal úgy vagyok pár gyümölcsös sör egy évben, de azon kívül semmi! nincs olyan alkalom amivel rátudnak venni, hogy igyak...facebookot nem használok, de nem zavar ha más használ...sokan ott élik az életük, egészségükre...az ő életük ha nekik ez megfelel...én nagyon hűséges típus vagyok ezt szintén elvárom!


szóval nem vagyunk egyformák :) kinek mi tetszik...sokaknak nem tetszenek az otthonülős és a csendes lányok...nem ismerik az értéküket és nem szánnak rá időt, hogy megismerjék őket...de mindenkiben van értékes és szeretni való, csak meg kell találni...de sok pasit csak az ösztönei (a farkuk) vezérlik és nem érdeklik, hogy milyen a lelki világa egy lánynak, csak az, hogy könnyen megkapják és kész...sok lánynak ez meg is felel...nem vagyunk egyformák az a legjobb ha találkozik a kereslet és a kínálat :) ne változz meg, biztosan benned is észreveszik majd a szeretni való dolgokat :) a fontos tulajdonságaidra te is felhívhatod a figyelmet :)

2014. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Csak látom hogy a legtöbb lány ilyen és elbizonytalanodom hogy egyáltalán normális-e hogy nem iszok, nem dohányzok, nem járok bulizni. Ugyanis úgy látom hogy pont a vagányabb nők érvényesülnek mindenütt.
2014. aug. 21. 21:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Természetesen normális vagy, hogyne lennél az. Ma az extroverzió korszakát éljük, és talán egy kicsit a hedonizmus is terjedőben van. Ilyenkor a többség nehezen tud mit kezdeni a mondhatni széles körben elterjedt és kedvelt értékeken kívül létező emberekkel. Szóval nagyon értékes ember vagy, csak a többség nem igazán tud veled mit kezdeni. Ma a kedvesség, a figyelmesség, törődés alábecsült értékek. Te ezekkel rendelkezel, nem jársz bulizni, nem vedelsz így nem tudnak mit kezdeni veled. Nem illesz sokak világképébe, és ami nem illik bele azt nem tudják értékelni. Nagyjából ezért nem ért a barátnőd.
2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
benned is meg vannak az értékes tulajdonságok :) csak talán a környezetedben nem tudják ezt értékelni...megfelelő baráti kör kell :) és ha párt keresel akkor olyan aki tisztel szeret megbecsül :) főleg ezeket a tulajdonságaidat :)
2014. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!