Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha megmondom mi a bajom?

Figyelt kérdés

Elég sokat problémázok a kapcsolatunkban(nem apróságokon). Ezt mindig szóvá teszem a barátomnak. Én úgy vagyok vele, hogy az őszinteség a legfontosabb, és ezért midnent megkell beszélni. Nem hisztizek, csak elmondom mi a probléma.

Például: a barátom gyanúsan viselkedik. Egyszer majdnem megcsalt, megéreztem, és szóvá tettem. Vagy például ha lemondja a talikat, akkoris szóvá teszem, vagy ha bunkó velem. Úgylátom kezd elege lenni, mert emellett sokat kedveskedik nekem, meg ugyanennyit bókol.

Szerintetek baj ha mindent szóvá teszek amivel megbánt?


2014. aug. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha zavar, tedd is szóvá, különben honnan tudná meg, hogy valami rossz neked?
2014. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
65%
Nem.Ez normális.Ha te nem vagy bunkó akkor teljesen jogos.Ha megcsalt volna az annak a jele lenne,hogy nem szeret ha nem lépsz közbe meg is tette volna.Lehet azt várja,hogy neked legyen eleged.Mert ha nem lenne bunkó,és nem bántana akkor nem lenne semmiből elege neki sem.Szóval nem baj.De szerintem ez nem a legjobb kapcsolat egyikőtöknek sem.
2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, sőt ez csak a javadra, meg a kapcsolat javára válik. :)
2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy az fogja őt idegesíteni, hogy engem mennyi minden zavar. Ma is nagyon fura volt a telefonba(mikor megkérdeztem, hogy mit fog ma csinálni, kb. nem tudott válaszolni, aztán gyorsan benyögte hogy találkozik valakivel.). És én szóvá tettem hogy azóta rossz érzésem van de ez elfog múlni meg ilyenek. Csak rosszul érzem magamat...
2014. aug. 21. 21:03
 6/7 A kérdező kommentje:

Huhh, köszönöm mindenkinek! Tény, hogy nem a legjobb kapcsolat, de egy ideje egyre jobban javul.

Azt a "majdnem" félrelépését megbánta. Nemcsak velem bunkó, hanem a haverjaitól kezdve az Anyukáján át mindenkivel.

2014. aug. 21. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomat ezzel tettem tönkre, de mindíg jogosan mondtam meg neki amit gondoltam. Szerintem jól teszed. Én sem bántam meg...
2014. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!