Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az ilyen nők tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen nők tetszenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Akik diszkókba járnak, isznak és cigiznek. Szeretnek olyan ruhákba járni, amivel mindent meg lehet mutatni magukból. Gyakran beszélnek csúnyán. Arra is hajlamosak hogy a pasijukat megcsalják. A külsejükre sok időt, és pénzt fordítanak általában. Facebookon a képiket sok ember like-olja.
2014. aug. 22. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
mert viszonylag könnyen meg lehet őket kapni, nagyobb erőfeszítés nélkül.
2014. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert őket a legkönnyebb megdugni.. nincs tartásuk, és csak arra használják őket..
2014. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nincs facebookom,de valoszínű mert könnyen kaphatóak
2014. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
őket könnyebb észrevenni és megszerezni mint a szürke kisegereket...
2014. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint az általánosítás megy.

De képzeld én nem szoktam buliba járkálni a cigi füstjét utálom és igen ha párt keresek akkor eléggé taszító ok ha valaki cigizik persze én vizipipázni szoktam de legalább annak van íze és nem szaga hanem illata van továbbá kell a fenének olyan akit mindenki megkaphat a legutolsó lány akinél próbálkoztam 900km-re lakik tőlem de még ha a szomszédom is lenne se adná meg magát egy könnyen és ott van benne az hogy őt márpedig ki kell érdemelni, a vadászat sem úgy az izgalmas ha oda jön hozzád a bambi és azt mondja hogy lőjjem le.

2014. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert a pasik nem szeretnek küzdeni és sajnos a nagy részük(persze van kivétel!!) nem is a minőségre megy..könnyű prédák
2014. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert csak használjuk őket mint a tárgyakat, nem is érdemelnek mást és ezt maguknak köszönhetik, de nekik jó is ez így.

Hosszú távra nem ilyen nőkre bukunk mi férfiak, úgyhogy nem kell aggódnia a szép de zárkózottabb visszafogottabb csajoknak, mert ők is sorra kerülnek, csak picit később, de sorra kerülnek, és őket már nem csak használjuk majd!

2014. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ugyan azt tudjuk csak mondani, mint az előző kérdésednél: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2014. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok a felszínes ember,ők általában egymásra találnak.Aki normális,annak a párkeresés is nehezebb,de megéri várni szerintem.
2014. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a visszafogottabb csajok, de sajnos nem érem el őket, mert többnyire még egy randira sem mernek eljönni, így maradnak az ilyen bulis, cigis csajok, akikkel legalább lehet valamelyest előrelépni.
2015. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!