Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van vele? Miért ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele? Miért ment vissza hozzá?

Figyelt kérdés

Segitseg! Van egy fiu egy helyen dolgozunk ..

Azzal kezdodott hogy neki volt egy baratnoje.. de engem kinezett maganak.. csinalt nekem drotbol szivecsket stb.. nem erdekelt vagyis de csak a baratnoje miatt nem foglalkoztam vele.. aztan szakitottak megorultem elkezdtunk beszelgetni nagyon jol kijottunk hamar megszerettuk egymast vagyis en ot biztos..osszejottunk annyira jo volt minden ! Semmi baj nem volt tenyleg azthittem hogy vegre megtalaltam :)

Egy imadnivalo kedves aranyos fiu volt oda figyelt ram aggodott ertem ereztem hogy szeret :/


Aztan egyik naprol a masikra ujra hianyzott neki a baratnoje es nemtudta mit akar.. aznap talalkoztunk elvitt egy nagyon szep helyre megbeszelni a dolgokat.. ugy tunt velem marad .. de nem kidobott nagyon nehezen valtunk el azt mondta nagyon szeret engem es nem akarta ezt de jobb most mint kisobb amikor meg jobban megszeretem :// .. teltek a napok irt nekem hogy hianyzom neki hianyoznak az egyutt toltott idok es hogy ram gondol ha a baratnojevel van akkor is.. nemtudja mi van nem erti de velem akar lenni..



MOST MIT HIDJEK TENYLEG SZERET VAGY MOST MIVAN ? HELP :(


2014. aug. 22. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy akkor teljesen szakitson a barátnőjével és legalább 1 hónapot birjon ki egyedül és csak utána kezdhetitek ujra. Ird meg neki, hogy ha együtt van a lánnyal, akkor ne irogasson neked ilyeneket, mert ez nem korrekt és szemétség rád nézve is, mert igy eléggé hülyitésnek tünik. Tehát ha tényleg hiányzol neki, akkor szakitson, kicsit legyen egyedül és utána kezdjen el udvarolni neked.
2014. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szeret, de valaki mást jobban.
2014. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

egyszerű. szerette a barátnőjét de gondok voltak így elkezdett vonzodni hozzád. szétmentek de nem volt ideje tullenni a csajon mert összejött veled. veled jo volt neki de mivel még nem volt túl az előzőn így valahol őt kereste benned, mikor lehetőség adodott rá visszement a csajhoz mert ugye még őt szerette. de közben már téged is ezért őrlődik most.

vagy a csajjal marad akkor heverd ki és keress mást. vagy ha szétmennek megint várj 2-3 honapot mire esetleg ujra összejönnél vele hogy legyen ideje lerendezni magában. nemjo hogy egyik kapcsolatbol a másikba menekült, itt cseszte el.

2014. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De nem erzi jol magat a baratnojevel azt mondta unalmas es hogy velem jobb volt minden :/

De egyszeruen nem akarja kidobni azt mondta var meg ha mar adott neki megegy eselyt .. nem ertem ot ha annyira rossz a kapcsolat miert nem hagyja abba es van velem amikor velem jol erzi magat :/

2014. aug. 22. 18:06
 5/20 anonim ***** válasza:
kérdező- akkor viszont szélhámos, ne foglalkozzál vele, akkor tetszik neki a téma, hogy 2 csaj van érte oda. Hidd el hogy jó neki a barátnőjével, csak hülyit téged, és szerintem szemétség amit csinál veled. Hiteget, de hidd el ha nem lenne neki jó azzal a lánnyal nem ment volna vissza hozzá, és nem lenne vele, ez baromság. Ird meg neki hogy elsőbb szakitson és utána akarjon udvarolni, döntse el mit akar, de amig együtt van a barátnőjével ne keressen, ha odáig van érted akkor szakit és rohan hozzád, ha nincs odáig akkor meg küld el.
2014. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok, és így énis egyetértek az utolsoval. ha veled jobb akkor miért nem veled van?! játszik veled. hagyd a fenébe :) ha valami írj nyugodtan privit szívesen beszélgetek vagy valami ha úgyérzed segít picit :)
2014. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hetvegen akar talalkozni mert velem akar lenni hazudik a baratnojenek valamit hogy hova megy hogy velem legyen.. de miert akar velem lenni ha a csajt szereti?:/ sokszor alitolag nem is akar a novel lenni csak az erolteti ra magat .. nemtudom lehet igazatok van es csak 2 not akar :/
2014. aug. 22. 18:17
 8/20 anonim ***** válasza:

persze, két vasat tart a tűzben, vígan elvan a barátnőjével amég téged hülyít aztán neki hazudik valamit amég veled lesz el. de ilyenalapon nekedis csak "hazudhat valamit"

ha nehéz is de mond neki hogy menjen a francba ha csaja van ne veled akarjon találkozni :) nem leszel te a lo helyett a szamár akit akkor vesz le a polcrol amikor akar :) (megint a 3.)

2014. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy szeretem :/ es orulok ha lathatom..

egyebkent mar sokszor leirtam/mondtam neki hogy hagyjon .. azt mondta nem lokhetem ki az eletembol ot.. erre en mondtam neki hogy letiltom ot facerol meg mindenhonnan .. hat ez se hatotta meg azt mondta nembaj tudja hol lakok meg van a szamom neki es egy helyen dolgozunk tudja hogy jarok stb .. nem akar elvesziteni ..

2014. aug. 22. 18:26
 10/20 anonim ***** válasza:
azt mond neki hogy ha fontos vagy neki és igazán szeret akkor elenged, mert te így nem vagy boldog, és ha fontos neki a boldogságod akkor nem áll az útjába. neked ez a helyzet így nem felel meg, ha akar valamit változtasson, ha pedig nem akkor hagyjon békében elmenni. kifogásokra pedig nem vagy kíváncsi :) (uff megint a 3. :D)
2014. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!