Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben toleránsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben toleránsok lennétek lányok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami beszédes típus, sokáig elég nehezen ment a beilleszkedés, nincs sok barátom és még nem sikerült párt találnom. Ennek az az egyik oka, hogy nehezen tudtam barátkozni nem nagyon volt társasági életem a másik válogatós vagyok a nőkkel. Elég kevés nőben látok vonzalmat körülbelül a nők 20%-a tetszik. Ezt nem felszínességből mondom, hanem szerintem mindenkinél az lenne a normális, ha megválogatná a párját és nem, ha nincs ló jó a szamár elven lennének együtt, hanem azért, mert igazán vonzóvá tartanák egymást. Nem tartom helyesnek azt a nézetet, hogy tapasztalatokat kéne először gyűjteni aztán kell komoly kapcsolatot szerezni, mert engem egyáltalán nem vonz, hogy egy olyannal legyek együtt, aki nem vonz. Azért se jó ez a felfogás, mert rossz tapasztalatokat is lehet szerezni, amik rosszabbá tehetik az ember tulajdonságát és gondolkodását. Inkább jobb beégni egy vonzó nőnél, mint követni ezt a normát, mert szerintem kisebb leégésnél nincs veszve semmi. Én már lezártam a múltamat, sokat tanultam a hibámból. Igaz még kezdetben félénk vagyok az emberekkel, de ha jól megismerek valakit, akkor azonnal elmúlik és sokkalta lazább leszek. Sportolok rendszeresen, általában odafigyelek a táplálkozásomra. Italt és a cigarettát messziről elkerülöm. Munkakeresés előtt állok, szeretnék majd jól teljesíteni benne és egzisztenciát gyűjteni. Lányok zavaró lenne nektek, az hogy sokáig nem éltem szociális életet és nem volt még kapcsolatom? Számít a múlt? 24F
2014. aug. 22. 18:06
 1/3 BlackSword ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ez a felfogás butaság... Mellesleg ezzel palástolod azt, hogy eddig egy lányhoz mertél odamenni, aki meg elküldött... A többi már csak magyarázkodás...
2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell magyarázkodni, de egyáltalán nem baj egyébként.
2014. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lefordítom:

blablabla, mentegetőzés, blablabla, teróriák, blablabla, magyarázkodás



A bolhából csinálsz elefántot, agyalj kevesebbet cselekedj többet tapasztalatot gyakorlat útján szerzel. Mentegetőzhetsz annyit amennyit akarsz, magyarázkodhatsz és gyárthatsz elméleteket de azok nem visznek közelebb a célodhoz.

2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!