Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben, hogy azt érezted, a párod direkt úgy viselkedik, hogy elhagyd?

Figyelt kérdés
Elmondod neki, mit szeretnél másképp csinálni a kapcsolatotokban, miken szeretnél változtatni, ígér fűt-fát. Ezerszer elmondja, mennyire szeret és nem akar elveszíteni. Aztán újra és újra elköveti ugyanazt a hibát és egyre sűrűbben. Mintha direkt történne, menetrendszerűen viselkedik egyenes ellentéteként annak, amit megbeszéltetek.

2014. aug. 13. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam.


További gondolatok: Leülnék és leírnám a párom jó tulajdonságait, amiért végül is vele vagyok. A kapcsolatunk jó tulajdonságait is.

Aztán mikor ezeket már tudatosítottam, hogy hogyan is állok vele. Elhagynám vagy maradnék. Tehát mivel mint mondod a megbeszélés nem működött, csendben maradnék inkább és döntenék magamban.

2014. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, megfontolandó!
2014. aug. 13. 08:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt játszmának hívják jobb helyeken ;)
2014. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam már így, úgy tűnt mintha nem ismerne pedig hosszú évekig voltunk együtt mégis ugyanazokat a bakikat követte el egyre sűrűbben amikről tudta hogy ugrom értük. Százszor megbeszéltük, elmagyaráztam és tudomásul vette, ettől függetlenül újra és újra megtette......rájöttem, hogy erre nincs szükségem, egyre inkább úgy éreztem hogy nem ismerjük egymást, elváltak útjaink.
2014. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen voltam. Ráadásul a volt párom kiszemelte egy haverját és össze akart vele hozni. Ha kértem hogy menjünk el moziba vagy valahová, mindig az volt a válasz, hogy menjek azzal a haverjával. 3 hónapig kínlòdtunk így, míg szakítottam vele. Utána persze én voltam a rib*, a szemét, ő pedig az áldozat. Soha többé ilyen pasit.
2014. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4-es, mik voltak azok a bakik?
2014. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Főként szavakkal bántott, tudta jól, hogy mik azok amik rosszul esnek vagy fájdalmat okoznak és ettől függetlenül oda-oda szúrt velük, lezártunk, átbeszéltünk dolgokat és csak fel-felemlegette pedig tisztában volt vele, hogy ezzel csak feszültséget generál köztünk, megbeszéltük hogyan tudjuk jobbá tenni a kapcsolatunkat és pontosan az ellenkezőjét tette (nem tudom hogy szándékosan vagy sem), persze utána megvolt a magyarázat hogy ő azt hitte, hogy majd így lesz jó, elmondtam, hogy nekem hogy lenne a megfelelő, hogyan látom azt amikor még megtudjuk menteni ami menthető, erre doszt nem úgy csinálta......és amikor elmondtam neki hogy de hisz ezt együtt tisztáztuk mit kell tennünk, azt mondta felfogta de valahogy soha nem azt tette amit kellett.....sorozatosan ez azt eredményezte hogy egyszerűen nem tudtam eldönteni hogy mikor ismertem igazán (talán sose). #4
2014. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában nem szándékosak amúgy, és nem a másik ellen irányulnak. Egyszerűen arról van szó, hogy nehéz valakit megváltoztatni, és ezek a dolgok valószínűleg annyira hozzátartoznak a személyiségéhez, hogy nem tud tőlük megszabadulni.
2014. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pandas74 ***** válasza:
Mintha a jelenlegi helyzetemet irtad volna le,azzal a kilonbseggel,hogy mar nem is igazan beszelunk a dolgainkrol.Ugy fogalmaztam meg neki a legutobb,hogy ,ugy erzem nem vesz komolyan!Igazad van ,hogy ettol rosszul erzed magad,nekem is egyre nehezebb,hogy en kerek,eltervezek,szeretnek valamit,aztan ezekbol a dolgokbol rendszerint semmi nem lesz.Gondoltam en is arra ,amit kerdezel.
2014. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálunk többnyire abból adódnak a gondok, hogy szerintem a párom nagyon sok időt tölt a haverokkal. Soha nem szoktam érte szekálni, de mindig azt mondja, hogy én vagyok neki a legfontosabb, ehhez képest heti 2-3 napot tölt velem, a többit pedig a haverokkal. Nekem ez sok, szerintem egy többéves kapcsolatban már komolyabban kéne működnie a dolgoknak. Van, hogy napokig fel sem hív, neki nagy szabadság kell, én viszont jobban ragaszkodom. Nekem is vannak barátaim, de nálam úgy működik a dolog, hogy amikor a párom dolgozik vagy nem ér rá, akkorra időzítem a barátaimmal való találkozást. Párom viszont fordítva csinálja, soha nem érzem, hogy én lennék fontosabb, hiába mondja. A cselekedetei és a mondatai egyenes ellentétei egymásnak. Soha egyetlen szóval sem mondtam neki, hogy ne menjen a barátaihoz, hanem maradjon velem, pedig volt hogy nagyon nem akartam volna egyedül maradni, de leláncolni sem akarom. A nyaralásunk is mindig a haverokról szól, legutóbb egy hetet töltöttünk el velük, ő nagyon jól érezte magát, én viszont néha szeretnék vele kettesben is elmenni valahova. Neki erre nagyon kevés igénye van. Sokszor megbeszéljük, hogy hétvégén együtt leszünk, aztán jön a telefon a haveroktól és hatodmagammal kell töltenem a hétvégét. Biztos ismeri mindenki az érzést, mikor alig várja, hogy kettesben legyen a párjával. Ezt az érzést nálam mindig tönkreteszi az utolsó pillanatban érkező telefon, hogy "segíts autót szerelni" vagy "segíts lakást festeni". És persze rengeteg barát, haver van, így ennek sosem lesz vége, mindig van valaki, akinek éppen segíteni kell vagy egyszerűen csak meginni vele egy sört. Kellenek a barátok, ez kétségtelen, de ennyire?
2014. aug. 13. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!