Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tiltja anya, hogy legyen baratom?

Figyelt kérdés

sziasztok.

14 eves lany vagyok, most megyek gimibe.

Van egy 17 eves fiu aki mar nagyon reg ota tetszik. Nagyon sokat szoktunk beszelgetni, rengeteg kozos temank van.

Augusztus 20.an kimentunk a varosba. Nagy tarsasagban voltunk, jol ereztuk magunkat.

Ittam egy picit (eletemben eloszor) es kicsit becsiptem. Hamar rajottem, hogy nem birom az alkoholt...:'D

Aztan a tobbiek megbeszeltek h nem engednek haza, mert anyu nagyon pia-ellenes... Es a srac felajanlotta h aludhatok naluk. (Az anyujaval meg a tesojaval is jo kapcsolatunk van ezert nem volt semmi gond)

Nala aludtam. Nem kell rosszra gondolni!:) Nehany csokon kivul semmi nem tortent.

Azutan megkerdezte, hogy lennek-e a baratnoje. A valasz egyertelmu volt.:)

Az anyuja nagyon orult neki es megjegyezte, hogy azt hitte mar sosem kerdezi meg tolem...:')

Amikor hazamentem alig vartam, hogy elmeselhessem anyunak... Amikor elmondtam neki, ugy beszelt velem, mintha fobenjaro bunt kovettem volna el. Mindennek lehordott..

Azt mondta, hogy "Nem kell meg egy baba a csaladba"... (Noverem 23 eves es nemreg szult)

Lehet, hogy fiatal vagyok, de azert szerintem ez nem olyan borzaszto dolog..

Aztan ma atjott a srac anyuja (joban vannak anyummal..), hogy beszeljen vele. O meg kijelentette, hogy hallani sem akar rola es megtiltja.

A srac anyja mondta, hogy majd megoldjuk meg hozzajuk barmikor atmehetek... de azert jobb lenne ha anya is elfogadna ...

Miert zavarja ennyire?:(



2014. aug. 22. 19:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja es mondta, hogy tul idos hozzam... de szerintem az a harom ev meg nem olyan egetrengeto...
2014. aug. 22. 19:25
 2/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, ez inkább első -vagy egyetlen- lányos szülőknél jelentkezik, és inkább az apukák fiúellenesek.

Valószínűleg csak egyszerűen félti a kislányát. A 14 és 17 között lévő 3 év nem tűnik soknak, pedig ebben a korban nagyon sok. Ha a szüleitek ismerik egymást, és titeket is, akkor nem gondolom, hogy a fiúnak egy percig is eszébe jutna kihasználni, ezt anyukádnak is be kell látnia! Próbálj meg vele beszélni, kérdezd meg, hogy miért ellenzi. Kommunikáljatok, különben csak elfajul a helyzet. Az sem rossz szerintem, ha a fiú is ott van mikor összeül a kupaktanács! :)

2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hagyj neki idot h megszokja
2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem idős hozzád, anyud konzervatív, mondjuk én alapból nyakonbastalak volna, mert nem mentél haza, főleg ha nem is szóltál... remélhetőleg csak ez miatt volt kiborulva, és később megnyugszik


Egyébként kérd meg nővéredet is, hogy próbáljon beszélni vele, Te hiába mondasz bármit, úgy sem hallgat meg teljesen édesanyád, tehát másnak kell még a lelkére hatnia, ezen kívül kicsit jöhet majd talán a lázadó verzió, de csak óvatosan... és vagy elfogadja, vagy ha nem, de tudtok együtt lenni a fiúval, akkor meg így járt, kevesebbet leszel otthon (de ne verd át anyud, tehát olyan ne legyen, hogy lusta vagyok haza menni, máshol alszok)

2014. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Itt majd jönnek az okoskodó, idióta válaszadók, hogy anyudnak igaza van, túl gyerek vagy még stb...

Már idős vagy ahhoz, hogy tudd az igazat, sajnos anyukád irigy, ez van! Ha erősködsz, akkor talán belátja, de nem fog örülni neki, amíg neki sem lesz valakije.

32/N

2014. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Utálok az ilyen szülőket nem akarja h teerbe essél...de nekem ilyet nem tilthatnának meg
2014. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Még valami, nem kell erősködni, hanem normálisan átbeszélni a dolgokat.
2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Tudta, hogy hol alszom. Felhivtam es szoltam neki. Csak annyiban hazudtam, hogy azert nem megyek haza, mert faradt vagyok es tul messze vagyunk. A piat nem akartam elmondani, mert tenyleg csak kicsit ittam, de nagyon beporogtem...

Feltekeny?0.o Huu...

Egyebkent szeptembertol egy suliba fogunk jarni szoval ugyis talalkozunk..De jo lenne ha nem kene hazudni, ha suli utan talalkozni szeretnenk vagy valami..:/

2014. aug. 22. 19:40
 9/22 anonim ***** válasza:
A 3 év alapból nem sok, viszont a ti korotokban igen! Most lehet nem érted, de pár év múlva meg fogod, mert ebben az időben évről évre teljesen megváltozol. Folyamatosan változik a viselkedésed, a felfogásod, a világ szemléleted. Jövőre valószínűleg ha vissza gondolsz majd milyen voltál 14 évesen csak fogni fogod a fejed hogy tee úriisten :) Ha tényleg együtt akarsz lenni a fiúval próbáld megbeszélni az anyukáddal, előbb utóbb enyhülni fog. Szerintem is fiatal vagy még egy párkapcsolathoz de ez van, viszont az hogy fiatal vagy nem mentség, szóval mikor majd szexre kerül a sor (mivel előbb utóbb arra is sor kerül) akkor legalább rendesen védekezzetek, nézzetek utána a dolgoknak, és ne játszatok ilyen "berakja kicsit de nem bennen megy el" meg stb hülyeségeket mivel az nem védekezés!!
2014. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

32 éves nő asszondja, anyukád irigy:)))) Hát komolyan mondom, eszem megáll.

Anyukád nem akarja drágám, hogy 14 évesen szexelj, és nyilván azt gondolja, egy ottalvástól megjön a kedv, a másodiktól meg ki tudja, mi lesz.

De, kedves félretájékozott 32 éves, egy 14 éves azt csinál, amit a szülő mond neki, hiába a szextörvény, meg a hülyeségek, joga van megtiltani! Nagyon elvagytok ti varázsolva..

Más kérdés, hogy sokat kéne beszélgetnetek anyuddal, viszont én sem engednék ilyen ott alvást a lányomnak.

Neked egy 17 éves most még idős, neki már bőven a szex kell, neked meg a suli elsősorban.

Gondolom jön a lepontozás, mert ez itt a bevett reakció, de amondó vagyok, minden a kommunikáción dől el, szerintem, ha ti ezt komolyan akarjátok, most egyelőre csináld, amit anyud mond, és lassan fogadtassátok el a dolgot vele. Ha látja, hogy értelmesen, komolyan gondoljátok, biztosan meg fog enyhülni.

Csak beszélgess vele sokat:)

2014. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!