Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tiltja anya, hogy legyen baratom?

Figyelt kérdés

sziasztok.

14 eves lany vagyok, most megyek gimibe.

Van egy 17 eves fiu aki mar nagyon reg ota tetszik. Nagyon sokat szoktunk beszelgetni, rengeteg kozos temank van.

Augusztus 20.an kimentunk a varosba. Nagy tarsasagban voltunk, jol ereztuk magunkat.

Ittam egy picit (eletemben eloszor) es kicsit becsiptem. Hamar rajottem, hogy nem birom az alkoholt...:'D

Aztan a tobbiek megbeszeltek h nem engednek haza, mert anyu nagyon pia-ellenes... Es a srac felajanlotta h aludhatok naluk. (Az anyujaval meg a tesojaval is jo kapcsolatunk van ezert nem volt semmi gond)

Nala aludtam. Nem kell rosszra gondolni!:) Nehany csokon kivul semmi nem tortent.

Azutan megkerdezte, hogy lennek-e a baratnoje. A valasz egyertelmu volt.:)

Az anyuja nagyon orult neki es megjegyezte, hogy azt hitte mar sosem kerdezi meg tolem...:')

Amikor hazamentem alig vartam, hogy elmeselhessem anyunak... Amikor elmondtam neki, ugy beszelt velem, mintha fobenjaro bunt kovettem volna el. Mindennek lehordott..

Azt mondta, hogy "Nem kell meg egy baba a csaladba"... (Noverem 23 eves es nemreg szult)

Lehet, hogy fiatal vagyok, de azert szerintem ez nem olyan borzaszto dolog..

Aztan ma atjott a srac anyuja (joban vannak anyummal..), hogy beszeljen vele. O meg kijelentette, hogy hallani sem akar rola es megtiltja.

A srac anyja mondta, hogy majd megoldjuk meg hozzajuk barmikor atmehetek... de azert jobb lenne ha anya is elfogadna ...

Miert zavarja ennyire?:(



2014. aug. 22. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az enyém is ugyanezt csinálta anno,csak annyival jobban járt,hogy 15 éves koromra kupálódtam ki hellyel-közzel és 14 évesen még nem volt kiszemeltem.Anyud biztos csapnivalóan rossz lehetett gyereknek,ha ennyire abnormálisan félt-az enyém pl. az volt,lehet a tied nem,csak szimplán picikét vaskalapos-.


20/L

2014. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2015. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!