Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tiltja anya, hogy legyen baratom?

Figyelt kérdés

sziasztok.

14 eves lany vagyok, most megyek gimibe.

Van egy 17 eves fiu aki mar nagyon reg ota tetszik. Nagyon sokat szoktunk beszelgetni, rengeteg kozos temank van.

Augusztus 20.an kimentunk a varosba. Nagy tarsasagban voltunk, jol ereztuk magunkat.

Ittam egy picit (eletemben eloszor) es kicsit becsiptem. Hamar rajottem, hogy nem birom az alkoholt...:'D

Aztan a tobbiek megbeszeltek h nem engednek haza, mert anyu nagyon pia-ellenes... Es a srac felajanlotta h aludhatok naluk. (Az anyujaval meg a tesojaval is jo kapcsolatunk van ezert nem volt semmi gond)

Nala aludtam. Nem kell rosszra gondolni!:) Nehany csokon kivul semmi nem tortent.

Azutan megkerdezte, hogy lennek-e a baratnoje. A valasz egyertelmu volt.:)

Az anyuja nagyon orult neki es megjegyezte, hogy azt hitte mar sosem kerdezi meg tolem...:')

Amikor hazamentem alig vartam, hogy elmeselhessem anyunak... Amikor elmondtam neki, ugy beszelt velem, mintha fobenjaro bunt kovettem volna el. Mindennek lehordott..

Azt mondta, hogy "Nem kell meg egy baba a csaladba"... (Noverem 23 eves es nemreg szult)

Lehet, hogy fiatal vagyok, de azert szerintem ez nem olyan borzaszto dolog..

Aztan ma atjott a srac anyuja (joban vannak anyummal..), hogy beszeljen vele. O meg kijelentette, hogy hallani sem akar rola es megtiltja.

A srac anyja mondta, hogy majd megoldjuk meg hozzajuk barmikor atmehetek... de azert jobb lenne ha anya is elfogadna ...

Miert zavarja ennyire?:(



2014. aug. 22. 19:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Persze egyszer en is le fogok fekudni valakivel... De azert ha egyutt alszok valakivel akkor nem dobom szet azonnal a labam...

Es otthon is aludhattam volna ha az lenne h leulunk es na tul fiatal vagy a piahoz, tobb ilyen ne legyen...

De az lett volna h milyen felelotlen kis csitri vagyok. Lehet, hogy nem volt a legokosabb dontes, de ki nem csinalt hulyesegeket fiatalon?!..

O sem volt szent..

2014. aug. 22. 20:17
 12/22 anonim ***** válasza:

Persze, ebben igazad van, és amellett, hogy megértem anyud, téged is. De hidd el, anyaként mondom, ott alvás az sok.. viszont jogos, gondolom ő is, én is csináltunk hülyeséget, persze, de sehol nem aludtam, főleg nem 14 évesen.

Ebben azért neki adok igazat, viszont tartom, hogy ha látja, rendesen elvagytok, és komoly, megenyhül, mert én is a legjobbat akarom a gyerekemnek, és gondolom ő is neked, csak persze ez most nem így jön le neked.

Szerintem a tény maga lesokkolta, hogy már ekkora vagy:) adj neki is, magadnak is időt, és nem lesz semmi gubanc.

2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azért tiltja mert túl fiatal vagy és túl korai ez még. Inkább a tanulásra figyelj és keress valami hobbit, ne pasizz, vagy dugni akarj. 14 éves kislány vagy. Majd 2 év múlva esetleg...de még 16 évesen is korai a szex.


(bár szerintem ezzel nem ér el hosszútávon semmit) Engem is tiltott a pasiktól anyám, 19 évesen is. Jött ugye az amíg én tartalak el szöveg....

A vége az lett hogy össze vissza hazudoztam hogy a pasimmal lehessek. 2 is volt úgy hogy nem tudott róla senki a családból. Sose derült ki.

2014. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De nem is aludtunk egyutt. En az agyan aludtam, o meg a foldon...Es egy pillanatig sem volt tiszteletlen...
2014. aug. 22. 20:39
 15/22 anonim ***** válasza:

:D megtiltani:) jó vicc....


Joga lehet hogy van, de nem tud a lánykája sarkában lenni minden percben. Tehát megtiltani egyszerűen nem tudja. Főleg ha elkezdődik az iskola, és a kislány csak egyszer úgy gondolja fél órára felmennek a fiú szobájába, csak egyszer. Annyi is elég....

2014. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a "gyors fel ora a fiu szobajaban" tipus, de kosz a feltetelezest...xd
2014. aug. 22. 20:50
 17/22 danidani111111 válasza:

Először is én ezt 17 éves szemmel látom fiúként.

A barátnőm édesanyja roppant konzervatív, és nem mondanám, hogy túlságosan jóban vagyok vele. Viszont megtűröm, és elfogadom/átlátom az ő álláspontját is. Nekünk az első kalandunk 16 évesen volt és azóta is "ismerkedünk", de konkrétan a szexre a mai napig nem került sor. Megértem édesanyádat és hidd el nem te vagy az egyetlen :-) mi heti egyszer találkozhatunk. Ebben a szituációban nem igazán anyud eltiltása fog szerintem fontos szerepet játszani, hanem a barátod türelme. Ha komolyan gondolja, akkor megvárja míg enyhül a dolog, de saját tapasztalatból mondom, hogy ez nagyon nehéz! Téged pedig megértelek olyan téren, hogy azt hiszed ez nem fer. Ha az én barátnőmről 17 évesen megtudnák, hogy velem aludt, nem hogy eltiltanának, de szerintem még engem is jól összevernének :-D

2014. aug. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a három év még belefér. Talán ha időt hagysz neki. Nem lehet hogy ilyesmivel kapcsolatban valami rossz emléke van?
2014. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmilyen traumatikus elmenyrol...
2014. aug. 23. 11:20
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem, persze nem vagy az a fajta aki fél órára felmegy a fiú szobájába... Te egy egész éjszakát ott töltöttél. Ez tényleg marhára más:D...Nem vagy te olyan ártatlanka mint amilyennek beállítod magad. Hát ne csodálkozz ha anyád megtiltja.
2014. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!