Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik? (17/l)

Figyelt kérdés

Van egy srác akit az unokatestvérem által ismerem.

Kezdetben csak facebookon beszélgettünk. Nagyon jól kijöttünk. Hetekig ez ment.

Először 1-jén találkoztunk, egy találkozón unokatestvéremnél.. Eleinte mind ketten féltünk, és szinte egymáshoz se mertünk szólni. Majd oldódott a hangulat.

Ott volt a haverja is, aki az unokatestvérem barátja (pasija) ! Volt hogy csak én meg a Geri voltunk. rengeteget beszélgettünk. Majd megcsókolt. Nagyon szerelmesnek éreztem magam.

Mintha egy mesébe lettem volna.

Aztán hazajöttem. Anyu nem rajongott érte, sőtt nem is engedi,azt mondja túl link, állandóan bulizik,csavarog, iszik,cigizik, nem tanul, az iskolába pedig egy ki ha én nem, nagyszájú, meg a tanárokkal szemben is. Helyes írása meg borzalmas. Mintha egy 10 éves írna.Meg azt mondta neki nem szimpatikus. Viaskodtam is vele.

De mi ennek ellenére facebookon beszélgettünk, majd megint mentem a héten a rokonokhoz. Találkoztunk. Minden jó volt. Mikor egyszer csak Ginának szólított, és nem ez a nevem. Megadta a belépőjét facebookra.

Jó,nem is vettem figyelembe másnapig. Szóba került a szex téma, ki szűz stb, ki kivel volt utoljára együtt.

Na ő elmondta, akkor mikor először találkozott velem, azt felfigyeltem a Gina névre. Ilyen nevű a lány.Mondtam neki, hogy akkor Leilat aki előttem tetszett neki, nagyon szerethette. Mondta ez utánna volt. Mondom akkor gyorsan túltetted magad rajta. Nagyon idegelt, hogy szivat vagy sem. Szóval bun.kóság volt,de beleléptem a facebookjába.

Elfelejtette kitörölni a lánnyal való beszélgetést. Nem csak a Leilánál de még nálam is folyamat chatelt vele, hogy mikor és hol tali, mennyi idejük lesz csinálni. Mikor ő allítolag mennyire szerelmes belém.

Azt hittem lefordulok a székről. Mondta hazakisér buszról,de ő leszáll xy helyen. Mondom ok, úgy is kell beszélnünk. Na kérdőre vontam:"találkoztam vele,de nem ugy, nem szex,mar nem, higy nekem, lecives, szeretlek nagyon. Kitiltom, csak na..Te vagy a mindenem"!

Azért ez nekem magas volt. Itthon írkál fbn hogy szeret, a zenéket küldözgeti stb. bizonyitgatja h igazat mond, lefotozta karjat ahova bele karcolta isten tudja mivel olyan vastagon h 'szeretlek'.

Szerintetek hazudik?


2014. aug. 22. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... tényleg ennyire buta vagy, hogy nem veszed észre, hogy egyszerre 2 csajt akart kefélni (abból az egyik be is jött neki úgy tűnik).
2014. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mint a vízfolyás :D link csávó szerinted most ha már viszonylag az elején ezt csinállja veled később boldog lennél vele? ennél nem lesz jobb csak rosszabb. mondanki könnyű szépeket, ezt meg azt, de azt a karcos képet elkÇldhette még 15más lánynak is. még a nevedre se emlékezett! -.-" ne haragudj de egy ilyen csávotol semmit nem várhatsz el :) keress jobbat szerintem őt meg tiltsd le a viharba, jobban jársz :) 19/F véleménye :)
2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Ha arról beszéltek,hogy mennyi idejük lesz "csinálni",akkor az elég nyilvánvaló.Én a helyedben bejelölném a csajt,már azt a Ginat,vagy nem tudom kit,és megkérdezném tőle,hogy ismeri a srácot.Na persze nem úgy rögtön,hogy rájöjjön,hogy esetleg féltékeny barátnő vagy,vagy nem tudom és hazudjon,hanem mondjuk így:Szia,nagyon jóban vagyok xy-vel(nem tudom mi a srác neve),és sokat hallottam rólad.ugye te vagy a barátnője,ha jól tudom?

Vagy,ilyesmi.És akkor megnézni a csaj,hogy reagál.Nem mondanám neki,hogy törölje,vagy ne találkozzon vele,mert szabad emberek vagyunk,és ha tényleg igazat mond,nem akarnék psycho-barátnő lenni.Viszont ha hazudik neked,és tényleg találkozgat a másik csajjal,akkor én a helyedben ejteném azonnal.

17/l

2014. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Majd megcsókolt. Nagyon szerelmesnek éreztem magam."


Ez a mai lányok legnagyobb hibája. Rögtön hasra esnek egy csóktól.

2014. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
ezért imádlak titeket lányok! pár szép szó és nyílik szét a lábatok ;) 18/F
2014. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hazudik sajnos. Keress egy nem link pasit.

17/F

2014. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A hármas válaszoló ötlete elèg jónak tűnik, bár lehet a srác mesèlt rólad neki :s
2014. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Everybody Lies... Nincs ez másképp a "lovagoddal" sem... nekifutásból rúgd szét a tökeit aztán hagyd ott a Ginájával együtt...
2014. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi. Csak ott volt higgy mar. Tobbet nem is talizok vele. Csak te vagy a lenyeg. Èrtsd meg. Kérlek.

1 órája · Messengerből küldve

Szeretlek. Nem volt semi vele es senkivel s nem is lessz. Te vagy a mindenem

Bolondom. Megolom magamat ha olyat csinalok.

Veled s a te érzéseidel sosem jàtszanék.

56 perce · Messengerből küldve


(Itt be rakott pár képet rólam)


Csak ez a lány érdekel

szeretlek mancim.

Te vagy a mindenem.

44 perce · Messengerből küldve


Csak higgy nekem.

[link]

14 perce · Messengerből küldve


Ez kész!

Nem érti hogy nem.

Igazatok van, egy szoknya vadász. :)

2014. aug. 22. 21:09
 10/13 A kérdező kommentje:

Gergő:

Kérlek higgy.

4 perce · Messengerből küldve

Én:

De nem tudok, tudom mit láttam.

Legalább a nevem tudhatnád.

2 perce

Gergő:

Egyszer mondtam. Amikor 39 fokos lázam volt

épp most · Messengerből küldve

Én:

Érdekes eddig allergiád volt. Neked is. Nem lázad. Jó hogy

nem már félre beszélsz.

épp most


(neveket kiszedem)

2014. aug. 22. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!