Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hazudik az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik az exem?

Figyelt kérdés
Exem amikor együtt voltunk oda volt értem, aztán kisebb bajokból lett egy nagy és ezért szakított. Elvileg önző és bunkó voltam. Én mindent megtettem érte, nagyon sok közös jó élményünk, de azt hallom vissza, hogy másoknak, olyanokat mond, hogy csak panaszkodni tud, semmi jó nem emlékszik, tévedés volt stb. Pedig nagyon szerelmes volt belém. Azét nem bocsátott meg, mert félt hogy a barátnői lúzernek fogják tartani. Szakítás után és próbáltam rendben hozni, néha már átestem zaklatásba kb 2-3 hónap erejéig. 2 évig voltunk együtt én voltam neki az első mindenben ő most 18 éves. Miért csinálja ezt?

2014. júl. 30. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Az ex az múlt. Minek foglalkoztok vele? Zárd le, felejtsd el. Keress mást, akivel boldogabb leszel.

Rágódsz a lerágott csonton.

2014. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Én innen nem értem:


"Elvileg önző és bunkó voltam. Én mindent megtettem érte, "- ez a kettő kicsit üti egymást...


De ha 2-3 hónap zaklatás után vagytok, akkor gondolom minimum 4-5 hónapja szakíttatok, és nem is sikerült helyrehozni, szóval szerintem ne törd ezen a fejed!

2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mar egyszer ex nyilvan oka volt a szakitasotoknak, tehat nem eri meg megegyszer vegigcsinalni ezeket. Inkabb keress egy masik lanyt magadnak akit meg nem is ismersz s sokkal nagyobb orom lesz megismerni ot, mint ujra kiismerni a regit :)
2014. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem akarok vele összejönni, csak idegesít, hogy hazugságokat terjeszt, mert sajnos mindennap találkozok vele és a barátok is közösek. nem szeretem, ha hülyeségeket beszélnek a hátam mögött, a szemembe meg nem mer mondani semmit, csak ölelget meg puszilgat.
2014. júl. 30. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ex akkor mért ölelget meg puszilgat?
2014. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eZ azert eleg fura szitu...en a szemeben kerdeznek ra hogy mi is azz abra? s nem tudna letagadni mert barkit megtudok kerdezni ha nagyon arrol van szo.... ugyhogy allj a sarkadra s kicsit tedd felre az erzelmeid menj oda s kerdezz ra s addig ne engedd el, mig nem valaszol...
2014. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!