Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szjger13 kérdése:

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik már tavaly nyár óta. A legjobb barátnőimnek mondtam csak meg és utólag kiderült a barátnőm összefutott a fiúval a moziban és mindent elmondott mert olyan csúnyán nézett rá. Aztán még a suliban ezt küldte (mármint a facebookon) "Amúgy tudom h szerelmes vagy még belém,nagyon kedves lány vagy!:) De nem az esetem,amúgy is egy gyönörű lány szerelmes belém,5 embernek is tetszik de engem választott,úgy tűnik,szóval most főleg nem járnék senkivel." vajon ez igaz vagy csak azért írta hogy lerázzon, és még nekem legyen lelkiiksmeret furdalásom? Most csak arra vagyok kíváncsi hogy a fiúról mit gondoltok a barátnőmet már lerendeztem. Mondjuk hogy lehet valaki ennyire paraszt? Egy hónapig rajtam röhögtek a fiúk. A gáz hogy úgymond ő a legmenőbb az osztrályban szóval szinte teljesen egyedül vagyok mert nem akarok ezután vele egy társaságba lenni így többnyire egyedül olvasok a padomnál vagy szomorú sírós rajzokat készítek miközben a fülemben ezerrel szól Adele. Valaki mondja meg mit tegyek!

2014. júl. 15. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

1: mindenki hazudik!

2 azt tedd amit mélyen belül érzel , hogy tenned kell

2014. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen de a barátaival jóban vagyok csak vele nem de ha oda megyek oltogat és cikiz és nem akarom ezt. De ha a barátai őket cseszegeti hogy mér beszélnek ezzel a h*lye p*csával. ÉS ez nagyon rosszul esik. Tesin padig kidobóztunk és fél centiről az arcomba b*szta a labdát annyira, hogy neki estem a falnak és amikor szóltam a tanárnak azt mondta hogy biztos véletlen volt.
2014. júl. 15. 19:17
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig
2014. júl. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!