Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy kimondatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy kimondatlan szerelem?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem azt a fiút, akiről mesélni fogok. A főiskolán találkoztunk, és nekem egyből megtetszett. Még alig ismertük egymást, már akkor elmondtam neki, mit érzek, viszont akkor volt barátnője. Szakítottak, aztán én áthivtam egy ebédre, nagyon jol elvoltunk, már a kezdetektől, de ott és akkor annyira megnevettetett, hogy megkérdeztem tőle, mi lenne, ha kipróbálnánk milyen egymással csókolózni. Ez igy furán hangzik, de igy volt. Azt mondta, hogy barátok vagyunk, és a barátok nem csinálnak ilyesmit. Mondtam, hogy csak egy csók, és kész. Belement, és mikor az egy csók után mondtam neki, hogy oké, ennyiről volt szó, bár nagyon folytatni akartam, nem foglalkozott vele, tovább csináltuk. Fél órán át megállás nélkül. Aztán Anya hazajött, és abbahagytuk...utána a fősulin nem akart erről beszélni. Hiába kérdeztem, mégis mi volt akkor vele, egyszerűen nem ad választ. Azota sem. Kerûljûk a témát 4 éve. Viszont ha elmegyünk valahová, néha ugy érzem, védeni akar mindenkitől. Önkéntelenül megfogja a térdem, amikor ülünk. Egyszer elhozta az egyik haverját a talinkra, később kiderült, hogy össze akart vele hozni...nekem nem tűnt fel, mert nem ugy viselkedett, mint akii épp kerítősködik. Leült mellém, és a fiut a közelembe se engedte...sőt amikor elmentem más fiukhoz beszélgetni, ő negyed ora mulva kozolte hogy most mennie kell...és majd beszélünk. Fel is hivott par nap mulva, hogy mivan velem...de semmi extra. Eltelt par het, szilveszter lett, és kicsit becsiccsentettem. Irtam neki egy smst, hogy nagyon szeretem es mindig is fogom szeretni. Erre kiderult, hogy aznap jott ossze egy lannyal, akivel amugy nemrég szakitottak...1,5 evig voltak egyutt. Multkor, mikor taliztam vele, megkérdezte, hogy miujs nálam a fiukkal, mondom semmi...erre igy viccesen megkérdezi, hogy járnék e vele. Ezt az évek alatt többször megkérdezte, és mindannyiszor azt feleltem: igen, tudod, hogy igen. De ezután sosem történt semmi. Ment minden ugyanúgy tovább. Barátság. Ma viszont szóba került hogy elköltözne otthonról. Megkérdezte, hogy állok én ehhez, és mondtam, hogy én is mennék. Tehát most lakást keresünk. Mint 2 barát. Vagy nem teljesen azok vagyunk? Ên már nem tudom mit gondoljak. Az a csók 4 éve, azok a pillantások, ahogy néha néz...sőt még amikor megkérdeztem tőle mi is van, ő azt mondta, neki túl fontos a barátságunk...de igy meg mindig egymást fogjuk kívánni. Már ha ő akar engem. Szerintetek mit tegyek? Komoly válaszokat szeretnék. Köszönöm. Ja és 22 éves vagyok..:)
2014. aug. 22. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is szeret, csak nem meri bevallani.
2014. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!