Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegeny lany gazdag fiuval?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeny lany gazdag fiuval? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Felek hogy ha a baratom megtudja hogy milyen korulmenyek kozott elek, akkor mit fog rolam gondolni. Tudom h szeret es h azert nem hagyna el de at akar jonni, nekem meg csak az o velemenye szamit. Nem szolna le de iszonyu rosszul erzem magam miatta, sirok ha belegondolok annyira szegyellem. Depresszios vagyok mert a helyzetet h kideruljenek a dolgok, mar nem tudom sokaig kikuszobolni. Mit tehetnek? Semmikepp nem hozhatom ide, az okat nem reszletezem annyira rossz de nem akarom megbbntani hiszen nem mondhatom neki hogy nem johet at
2014. jún. 23. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
:/
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszer úgy is el kell neki mondanod. Van ilyen, a szerelem nem a pénzről szól. Én akkor blokkoltam le, mikor először mentem a barátnőmhöz és a 2000 m²-es telken ott állt egy teljesen új Merci. Én meg alap ruhában egy 14 éves kicsit törött kocsival. De azóta is amit tudok megadok neki és nem az ő pénzén élek.
2014. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Too mainstream...
2014. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira olyan int a filmekben :O Majd mond már el h mi lett a vége a történeteteknek. (ama filmekben a szegény mindig eltitkolja a helyzetét és mindig kiderül előbb vagy utóbb )
2014. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tenyleg olyan de nem hagyhatom h kideruljon mert en ezt nem tudnam elviselni..de elhagyni sem tudom tulsagosan szeretem. A szivem szakad meg de meg augusztusig nem tudunk elkoltozni:( addig kizart h huzni tudnam :( tonkre teszem magam miatta mar nem birom idegileg ugy felek
2014. jún. 23. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rosszul érzed magad, akkor nyugodtan mond meg neki, hogy ez van. Fontosabb neki, hogy jól érezd magad, minthogy mindenáron megnézze, hogy hol laksz.


A nagy különbségek nem szoktak jót tenni egy kapcsolatnak hosszú távon, akármilyen természetűek is, de egyrészt lehettek a kivételek, másrészt nem kell hogy ezzel most mindjárt foglalkozzál.

2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok:

Pedig jó lenne neki elmondani, hogy sajnos ez van augusztusig. Ha komolyan gondolja a kapcsolatot, akkor neki ez nem jelent akadályt.

2014. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam. A barátnőm szintén szegény volt, és megpróbálta titkolni, viszont én tudtam hogy hol laknak, kik a szülei, hol dolgoznak, szóval mindent, de ő nem igazán akart haza vinni én pedig nem erőltettem egy ideig. 1 éve jártunk, és akkor döntöttem úgy, hogy elmegyek náluk, el is mentem, csöngettem, az apukája jött ki és bekisért. A konyhában leültünk beszélgetni a szüleivel, pár percel később megjött a barátnőm is, láttam rajta hogy hirtelen ledöbbent, majd az is látszott rajta hogy megkönnyebbült némileg, nagyon jól telt az este, rengeteget beszélgettünk. Ez 11 éve volt, azóta is együtt vagyunk, 5 éve vettem el feleségül.
2014. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!