Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakatos Krisssztofer kérdése:

Baratnomtol megkerdeztem, tetszik e neki valaki es azt mondta igen, de engem szeret, en kellek neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnom szunetet kert hogy egy hetig ne talalkozzunk, nemertettem miert...beleegyeztem! Azt mondta valtozzgassak, mert nembirja ezt a nyavogast stb... Mar jo par napja nemlattam, es igen kisse a beszede alapjan mintha megvaltozott volna! Kibujokat keres minden alol, aztan veszekszunk, es azt irja megbeszeltuk hogy 7nap szunet, ne is beszeljunk addig! Mi lehet ezzel a celja? Vagy miert teszi ezt?
2014. aug. 23. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akar, csak nyúl hozzá, hogy kerek-oerec megmondja.
2014. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szünet --> szakítás
2014. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert már nem szeret és nem kellesz neki. Csak nyuszi, hogy megmondja egyből, ezért állandóan vitákat gerjeszt, próbálja kiharcolni, hogy rosszba legyetek és legyen mire fognia a szakítást.
2014. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem..mar probaltam nala...mondtam neki hogy mondja ki hogy vege es ennyi...meg mondtam csunyabban is...de csak azt mondja hogy bizzak benne, o szeret nagyon...meg eskudozik meg ilyesmi!
2014. aug. 23. 13:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aztán jövőhéten meg lepattint. Nem látod, hogy állandóan hazudik? Hogy önmagának mond ellent?? Aki szeretsz azzal nem akarsz egy hét szünetet, egy hét szünetet azzal akarsz aki már az agyadra megy azt meg értelemszerűen nem szereted...
2014. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amikor utoljara lattam akkor sirt, mert mondtam neki hogy felejtsuk el egymast, mert ez igy nekem nemmegy...es sirt, olelgetett meg puszilgatott..mondtam neki hogy megyek huzgalt vissza ilyesmi...ezert nemertem h...
2014. aug. 23. 13:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az se tetszik neki, hogy egyedül legyen.

Mikor én szakítottam egy sráccal akivel már nem működött utána én is padlón voltam és nem azért mert hiányzott elvégre én mondtam ki, hanem az a helyzet, hogy megváltozott minden, egyedül vagyok..van aki megijed ettől.

2014. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat most irtam neki nemreg, hogy megyek Franciaorszagba, az idegen legioba...elbucsuztam tole vegleg....elolvasta, es kb 15perce ir...
2014. aug. 23. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
xD éstényleg mész? Érdekel mostmár erre mit lép
2014. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit lépne. Hogy a fa**omba mész, nem a légióba. Ez nem így működik. Egyébként te meg jó nagy vakond vagy. Minimum 1 hete csal és nem rakod lapátra.
2014. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!