Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakatos Krisssztofer kérdése:

Baratnomtol megkerdeztem, tetszik e neki valaki es azt mondta igen, de engem szeret, en kellek neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratnom szunetet kert hogy egy hetig ne talalkozzunk, nemertettem miert...beleegyeztem! Azt mondta valtozzgassak, mert nembirja ezt a nyavogast stb... Mar jo par napja nemlattam, es igen kisse a beszede alapjan mintha megvaltozott volna! Kibujokat keres minden alol, aztan veszekszunk, es azt irja megbeszeltuk hogy 7nap szunet, ne is beszeljunk addig! Mi lehet ezzel a celja? Vagy miert teszi ezt?
2014. aug. 23. 13:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt mibol gondolod? :/
2014. aug. 23. 13:29
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég egyértelmű, hogy kipróbálja az új pasit és ha működik, te mehetsz a búsba. Ha nem, akkor pedig "átgondolta" és te vagy "élete értelme"!
2014. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A reakcióiból. Ne legyél már ennyire naive...
2014. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12 nél a pont.
2014. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, tenyleg megyek! Irt...azt irja ne csinaljam vele ezt, mert o nagyon szeret! Ne hagyjam itt, szuksege van ram...bizzak benne, neki en kellek! De irtam neki hogy nem...ne is keressen...dontottem!
2014. aug. 23. 13:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a vésztartalék! Hagyd a fenébe, mer többször is így jársz majd.
2014. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyét csinál belőled ez a csaj,remélem,rájöttél már!Azért nem akar látni egy hétig,mert már van neki más pasi.Plusz nem akar már veled lenni,csak nincs benne annyi gerinc,hogy mindezt a szemedbe mondja.Én a helyedben elküldeném a búsba az ilyet,szórakozzon mással!Egyébként bármit mond,azt nem azért mondja,mert annyira szeret,hanem mert fél az egyedülléttől,és kell neki egy pótlék.
2014. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzászólásokat. Az első ami eszembe jut, hogy valaki feltűnt az életében és nem akar még szakítani veled amíg nem tette be a popóját az új kapcsolatba :/


24N

2014. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Lakatos Krisssztofer!


Mert hajtja a vére tudhatnád:

szabad elkötelezettség nélküli életmód,cigány vircsaft, hivalkodás, ordibálás, átkozódás, fenyegetőzés,lustaság, rongyrázás, hazudozás-lopással, megcsalás, verekedés, duhajkodás, ismerős? Mégis mit vársz?

2014. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!