Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha valaki megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valaki megtetszett, miközben nekem komoly kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kapcsolatom, mindketten huszonévesek vagyunk. Nekem azonban megtetszett egy fiú, akit nem is ismerek csak látásból, és egyre jobban tetszik :( Erről nem tud senki, muszáj volt már leírnom, mert megőrülök :( Alkalmam lenne megismerkedni azzal a másik sráccal, de természetesen mivel ott van a btom, így nem teszem. De fogalmam sincs h mit kellene tennem, jobban mondva nagyon szeretném elfelejteni a srácot és a btommal maradni :(

Sajnos ez már nem először fordult elő, pár hónappal ezelőtt szintén más tetszett meg, akkor szakítottunk, de rájöttem h én a btomat szeretem és akkor nagy nehezen vissza is kaptam. ÉS most megint.. Nagyon rossz :(

Nagyon szomoru vagyok hogy ilyen vagyok :(

Lehet nem is szeretem igazán a barátomat??? :(


2009. febr. 14. 15:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia, figyu benned férfi vér csurog XD. Nem tudsz meglenni a másik nem nélkül, de vadászat nélkül sem ;)

Na de most komolyan, hallottam már, idősebbekről, hogy nyomasztja őket a sok elmulasztott alkalom, olyan időkből, amiket már visszahozni nem lehet, 40 fölött gyerekkel meg már veszélyes is. Lehet fiatal vagy még ehhez a komoly kapcsolathoz, ahogy érzed.

Akkor lehetsz igazán boldog, ha mindig az vagy...

2009. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

csak kalandra vagysz vagy szeretnel teljesen vele lenni? ha csak kaland, merlegelj h ki a fontosabb. h megeri-e ennyiert elvesziteni (ezuttal vszinleg orokre) a baratod ha kiderul az ugy (a tapasztalat azt mutatja h marpedig kiderul)

ha kapcsolatot szeretnel vele...akkor gondolkozz el mi az ami a baratod nem tud/nem akar megadni hogy masra vagysz. ha lehet/akarod probald orvosolni es kiverni a fejedbol, szervezz kozos programokat. ha nem, ne kinozd a baratod es szakits vele minthogy megcsald ujra.

2009. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd. ÉN msot jöttem ki egy kétéves kapcsolatból.

Nekem is volt, hogy megtetszett más, de aztán nem ezért lett vége.

Vedd számba, mit akarsz: pasizni, vagy a jelenlegi barátodat, akivel jól megvagytok. Légy őszinte magaddal!

Talán kevés tapasztalatod volt még, vagy nincs viszonyítási alapod...:)

Sztem a legokosabb, amit tehetsz, az az, hogy vársz, mi sül ki az egészből, és próbálsz minél több időt tölteni a barátoddal.

sok sikert

*Mestengo*

2009. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem találkozz csak bátran azzal a pasival! Amikor nem ismerünk vkit, és úgy kezdünk el beleszeretni, akkor egy ideált álmodunk meg a saját fejünkben róla...Ha találkozol vele, kiderülhet, hogy nem is olyan (kedves, jófej, aranyos, lovagias, vicces, vagy mittomén) mint amilyennek mostanra már bizti elképzelted magadban...

Illuzióktól legbiztosabban ugy lehet megszabadulni, ha ellenőrizzük őket;)

Sok sikert hozzá!:)

2009. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem kalandra vágyok, tehát megcsalni biztos nem fogom. Általában hosszabb kapcsolataim voltak, de sosem voltam így, hogy más megtetszett volna :(
2009. febr. 14. 15:41
 6/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ találkozgatni nem szeretnék vele, miközben van barátom. Még csak ezt sem tenném meg vele, tudom h nagyon rosszul esne neki, meg amugyis ez már nem férne bele egy kapcsolatba, én is azonnal szakítanék, ha ő más lányokkal találkozgatna.. de amugy igazad van. Nem tudhatom h az a srác milyen is valójában. :(
2009. febr. 14. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló félreértette, én sosem csaltam meg a barátomat, és soha nem is tennék ilyet.
2009. febr. 14. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez elég gyakori dolog, amit leírtál, az ember nem vonhajta ki a hatást, ha jön egy fiú, háát, én megértelek


a helyzet az, hogy elvileg ha komoly a kapcsolat akkor ilyen miatt nincs szakítás, ha van, akkor lehet h az új fiúval minden jobb.

velem volt így

de simán elképzelhető az ellentéte

mindenesetre ha már egyszer szakítottál mással, azt az jelentené, nem bízol a mostani kapcsolatodban és elengedted egy új élmény miatt, ami viszont mégis csalódás volt, mert hiányzott a régi....


van valami abban, amit vki írt h férfi agyad van


különben sincs nő meg férfi

csak átmenetek bizonyos árnyalata


(lezsámítva ami a lábunk között van, de az semmit nem ér, az agy dönt)

2009. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!