Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónapja együtt és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja együtt és még nem szerelmes? Bővebben lent ( 26/L)

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha kicsit hosszú lesz, igyekszem csak a lényeget. 26 éves lány vagyok a párom 27, idén januárban jöttünk össze, mindössze egy hónapnyi ismeretség után. Márciusban már hozzá költöztem. Elmondása szerint csak egyszer volt eddig igazán szerelmes, és egy párkapcsolatban nem ezt tartja a legfontosabbnak. Eddig két barátnője volt, egyikükbe se volt szrelmes, persze szerette őket. Belém se szerelmes, de szeret. Ha még csak ennyi lenne, kibírnám. Nekem előtte még nem volt párkapcsolatom, ő az első. Azt mondta, szeretne szerelmes lenni, de belém nem az. Kérdeztem, el tudja e képzelni, hogy valaha az lesz belém úgy igazán, azt mondta nem tartja valószínűnek. Azt mondta, sok minden idegesíti velem kapcsolatban, én megkértem, hogy mindig szóljon ilyenkor. Nem tette, és ez ahhoz vezetett, hogy kb. hetente van egy egy összeveszés. Azt mondja, ő olyan, hogy tűr, tűr, majd egyszer csak besokkal. Persze igyekszem, de könnyebb lenne, ha szólna olyankor, amikor van valami. Más más neveltetésünk (merőben más) volt, biztos ennek is köze van hozzá. Múltkor megtudtam, hogy volt megint valami, ami szerinte gáz volt, de nekem nem mondta el, csak a haverjával beszélte meg. Ezen kívül megkérdeztem, hogy jó barátjának tart-e engem, azt mondta, hogy nem. A gondolatait se osztja meg velem, azt mondja azért nem, mert nem akar megbántani ,mert rosszul esnének nekem, a gondjait meg azért nem osztja meg, mert szerinte nem érteném meg őket, vagy mert egyszerűen csak nem akarja velem megosztani. Engem ez bánt, mert én úgy vagyok vele, hogy a párommal mindig megosztom ami foglalkoztat, vele szeretném megbeszélni elsőként ha bánt valami. Szóval nekem fontos, hoy a párom egyben jó barátom is legyen. Azt mondja szeret, jól érzi magát velem, úgy érzi egyenlőre működik a kapcsolat. De ezek nagyon rosszul esnek nekem. Azt szeretném, hogy érezzem, hogy a páromnak fontos vagyok, és lássam a szemében azt a bizonyos tüzet. Mondtam, hogy kezdjük el felírni egymásban mit szeretünk, mi az ami zavar a másikban, és mi mit szeretnénk egy kapcsolatban, mit nem. Legyen nálunk ez a papír, és amikor eszünkbe jut valami, felírjuk, és hetente átbeszéljük. Azt mondta ez remek ötlet, de neki gyerekes és gáz. Szeretné, ha egy kapcsolat magától működne. Mondom, minden kapcsolatért tenni kell. Azt mondja ő tesz, és ha azt érzem, hogy távolodnánk az miattam van. Nem tudom mit tegyek,el vagyok keseredve. Szeretem, és amúgy törődik velem, babusgat (persze csak ha van kedve,de én többször igényelném ezt, ilyenkor azt mondja h követelőző vagyok, persze, ez igaz lehet, ha úgy nézzük, neki kevesebb ölelés is elég)A jövőről is kérdeztem, azt mondja vele ne tervezzek, mert ő se tervez, nem tudja mi lesz vele, egyenlőre csak él a mának (persze van állása, nem linkeskedik). De egyenlőre úgy érzi, nem én vagyok az a nő, akivel le tudná élni az életét. Szóval válaszút előtt vagyok. Szeretem, tisztelem ( mert nyugodt, laza, realista), és tiszta szívvel szerelmes vagyok belé.

Ugyanakkor annyira vágyom rá, hogy ő is ugyanúgy érezzen irántam, hogy érezzem, fontos vagyok neki, elfogad, ahogy vagyok, és lássam a szemében azt a bizonyos tüzet. Van mód, esély, hogy ez megtörténik, vagy csoda kell történjen?


2014. aug. 24. 02:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap válaszolok. :) Mára ez hosszú.
2014. aug. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy idióta. De komolyan. Nem is értem, hogyhogy nem hagytad még ott a fenébe.
2014. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég volt odáig elolvasnom, hogy ennyi idő után sem szerelmes és hogy meg is mondta neked, hogy nem is tartja valószínűnek, hogy az lesz és hogy mégcsak barátjának sem tart. Legyen már benned egy kis emberi tartás és hagyd ott! Ha csak ennyire értékeled magad, akkor ne haragudj, hogy ezt mondom, de sajnos meg is érdemled!
2014. aug. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg. Ne hagyd, hogy rabolja az időd, keress olyant akivel lehet tervezni, van belőlük egy rakás.
2014. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs csoda,ne ragaszkodj görcsösen hozzá,magad alázod taszító lennél mindenkinek , a szerelem jön magától
2014. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Óh, te jó ég! Most komolyan, ezt nem értem! Hogy lehet az, hogy egy olyan lány, mint te, akin azért látszik ennyiből is, hogy nagyjából normális meglátásai vannak egy kapcsolattal szemben, összeáll egy ekkora b.alfasz hülyével?!

B.assza meg, ha nem szeret, nem tart barátjának sem, akkor miért van veled?? Ezt te megkérdezted már magadtól?

Egyértelműen csak kihasznál téged, amíg meg nem un, aztán meg kidob.

Ennyire kell egy pasi, hogy az ilyen alja senkikkel is képes vagy együtt lenni?

Emellett az ember mellett rád semmi más nem vár, csak kétségek, meg szenvedés. Minél előbb szakítasz vele, annál jobb!

2014. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta azért van velem, mert alapvetően jó velem. Soha nem tervezett eddig előre, azt mondta addig kell a dolgokat élvezni, amíg jó. Ezzel egyet tudok érteni. A leírtakból nem derül ki, de az élettel kapcsolatban realista, nincsenek illúziói, néha, mikor hallom egy-két dologról a meglátását, mindig lenyűgöz, mennyire éretten gondolkodik. VIszont nagyon szeretnék hozzá közelebb kerülni, de nem tudom, hogyan tegyem. Akibe volt is, nem jött össze vele, mert a lány nem viszonozta, feszélyezett volt, gondolta akkor hagyjuk. Ő úgy van vele, hogy szerelem ide vagy oda, ha nem működik egy kapcsolat akkor

tovább kell lépni. Ezért mondtam azt, hogy ha nem lenne szerelmes, még elfogadnám. Fájna, de elfogadnám.

2014. aug. 24. 10:47
 8/9 anonim ***** válasza:
"Azt mondta azért van velem, mert alapvetően jó velem." Nem az a kérdés, hogy ő miért van veled, hanem hogy te miért vagy még mindig vele. Hiába támasztasz kifogásokat, feltetted a kérdést és mindenki egyöntetűen ugyanazt reagálja, mindenki normális fogalmazza meg a mondanivalóját, úgy, hogy próbáljon rád hatni, felnyitni a szemed. De úgy látom, hogy mégsem sikerül, mert teljesen el vagy vakulva. Pedig nem ártana, ha bevallanád önmagadnak is, hogy ennek semmi értelme és csak magadat alázod meg vele. Semmi önbecsülésed? Állj már a talpadra és legyél nő, ne pedig egy pótlék!
2014. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok együtt vele, mert sok minden mitt tudom tisztelni.Azért is mert szerelmes vagyok belé, de ez így önmagában nem lenne elég. És ha nem mondta volna ezeket nekem, akkor én abban a hitben vagyok, hogy nemcsak hogy jól megvagyunk, de igen jó páros is vagyunk, akik mindenről jól el tudnak beszélgetni, és jól működik a kapcsolatuk. Hidegzuhanyként ért, amit mondott.
2014. aug. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!