Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt miért mondják a fiúk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért mondják a fiúk hogy van esélyed nálam. Nem az a kérdés hogy nálam van -e nekik esélyük?

Figyelt kérdés
28/L

2014. aug. 24. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiúk? 28 éves vagy b+
2014. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jól kezdesz.
2014. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most hagyjuk a koromat, inkább válaszoljatok
2014. aug. 24. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

(lehet egyetérteni, és lehet nem elfogadni, de a lényeg tömören ez)

Nos két nézőpont van.

Az egyik, amikor egy Fiú úgy gondolkodik, hogy van e esélyem a lánynál? És van a másik gondolkodás, amikor a férfi(!) úgy gondolkodik, hogy a lánynak van esélye nálam. :)

Nagyon nem ugyanaz a kettő. :)

2014. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jelentesz számukra kihívást, nem tisztelnek mint nőt. Sajnos ez van emögött. Tudják, hogy ha lépnének, simán meg lennél nekik. Javíts ezen, mert nem fogsz találni olyan férfit, akinek te leszel a mindene.
2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most mi van akkor ha fiút irtam ki férfi helyett ??? Tök mindegy, legalábbis nekem. Tévedtek, nekem nem kellett senki eddig, nem pedig forditva! Most miért kell belekötni a koromba, bűn ha rendes vagyok vagy mi ?
2014. aug. 24. 13:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, egyáltalán nem meglepő amit írsz, tehát, hogy szép sorban állnak előtted a kérők, te pedig osztogatod a kosarakat :)))


Viszont nem egy férfi úgy gondolkodik, hogy majd ha te akarsz tőle valamit, szólsz :) És hidd el, egy ilyen férfi is tudja osztogatni a kosarakat elég rendesen ha akarja :)

Szóval csak annyit akarok mondani, hogy lehet, hogy nálad nem kérdés, hogy nekik van e esélyük nálad, csak tudd, hogy nem mindenki áll nálad sorban :) Van olyan férfi akinél neked kell majd (ha még nem volt ilyen) és akkor kaphatsz te is kosarat ;)

2014. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem csak rajtad a múlik a kapcdolat Hercegnő.

Lehet hogy te se kellesz valakinrk..

2014. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez eszem ágába sem jutott, hogy én nem kellek valakinek. :D Ezt még nekem senki nem mondta. XD
2014. aug. 24. 13:54
 10/12 anonim ***** válasza:
A mai pasik sajna (tisztelet a kivételnek!) nem a lovagias fajták, akik meg akarják hódítani a nőket, hanem inkább azt várják, hogy a csajok hódítsák meg őket. Ezutóbbi típus gyakran gondolkozik úgy, hogy melyik csajnak van esélye nála, és melyiknek nincs. De akkor is írhatják, ha a csaj túl nyomulós. Nem látok bele a helyzetedbe, hogy ezt megítéljem.
2014. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!