Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem illetlenség ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem illetlenség ez?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 3 hónapja vagyunk együtt, gyakori az együttalvás, de nem szeretek nála lenni, mert egyszerűen hiába mondom neki, hogy éhes vagyok rá se hederít. Mindig éhesen alszok el, reggel pedig rosszul érzem magam. Se vacsorázni nem vacsoráztam még ott,se reggelizni nem reggeliztem.


Nálunk azért nem lehet gyakrabban itt aludni, mert nővéremmel egy szobában vagyunk (felújítás) és akkor oldjuk meg, amikor ő nem alszik itthon. (mondjuk bulikor)


Mondtam már neki múltkor is, hogy éhes vagyok, de nem is érdekelte.


Hiába megyek el úgy, hogy ettem, azért 2-3óra múlva csak megéhezem.


Pizzát meg hasonló dolgokat nem mindig tudunk venni, mert nincs mindig erre pénz..



Ez csak szerintem illetlenség??


2014. aug. 24. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerethet téged, ha pont leszarja, hogy éhes vagy....
2014. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kommunikáció csodákra képes

ha nem tartanak otthon élelmiszert, muszáj leszel te venni

2014. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ő sem szokott enni?

Amúgy meg minek vagy együtt egy ilyen emberrel, akit ennyire nem érdekelnek az alapvető emberi szükségleteid?...

2014. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy paraszt :)

Mond el neki, hívd fel a figyelmét rá.

2014. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz magadnak? Vagy vigyél otthonról! Úgy talán észre is veszi magát.
2014. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!