Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illetlenség-e egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség-e egy párkapcsolatban, ha inkább a lány jár többet a fiúhoz?

Figyelt kérdés

Négy és fél hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, külön településen élünk (kb. 20 km-re egymástól).

Eddig inkább az volt a megszokott hogy ő jön ki hozzánk, ha hétvégén úgy engedi az ideje. Persze én is jártam már náluk, de neki picit nagyobb családja van, szinte mindig szem előtt vagyunk, nálunk pedig sokkal nyugisabb a környezet. Ő azt mondja, nem zavarja, de azért mégis...

Ti hogyan oldjátok ezt meg?

Köszönöm a válaszokat előre is!


18/F, 16/L



2013. máj. 9. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen ismerkedtem meg a mostani barátommal, mivel 320 km volt köztünk, és nekem kényelmesebb volt hozzá menni, így szinte mindig én voltam nála. Néha 3-4 havonta ő jött hozzám.
2013. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is jobban szeret nálatok lenni, a nyugisabb helyen, minthogy az egész családja titeket lessen. Szerintem nincs vele semmi baj. Ha mondjuk az zavar, hogy túl sokat kell költenie az utazásra, elmehetsz érte néha kocsival (feltéve ha van jogsid).
2013. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha lenne autóm, hoznám-vinném, de sajnos nincs.

A költséggel eddig nem volt baj, 90%-os kedvezménye van, ha meg nem lehet megoldani a tömegközlekedést, akkor az apja szokott kisegíteni :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!

2013. máj. 9. 13:40
 4/4 cirmi20 válasza:
Mi már több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal, és szinte mindig én jártam hozzá, mivel nálunk dettó ez volt a helyzet (nagy család+szem előtt voltunk). Persze jó az, ha alkalmanként a barátnődnél vagytok, viszont saját tapasztalat, én mindig jobban szerettem a barátomnál lenni, oldottabb voltam:)
2013. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!