Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs témánk irkálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs témánk irkálás közben?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hete jöttünk össze. Szemtől szemben mindig tudunk beszélni mindenről, de neten mintha lefagyna mindkettőnk... Van, h nincs téma, leáll a beszélgetés és olyankor olyan kellemetlen... :/ Előjön aztán téma, de érezni, azt a meggondolt beszélgetést.. Nem nagyon tudom, h fogalmazni, lényeg, h nem értem, h ha a szemtől-szembeni kommunikációval nincs probléma, az írásosban miért vannak gátak?!:)
2014. aug. 24. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Élőben én is tudok beszélni de neten ha irogatni kell 2 mondat után fagyás
2014. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha fordítva lenne.
2014. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közben mást is csinál vagy több emberrel beszél.

Volt egy barátom, akivel nem lehetett chatelni, emailben is nagyon hivatalosan fogalmazott. Lehet, hogy mobilról van és úgy lassabb (ilyennel is találkoztam, élőben minden jól ment, de chaten nem).

Telefonáljatok, skypeoljatok.

2014. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában ez fordítva szokott lenni. Kivéve egy embernél . Nem tudom h miért lehet ez pedig amikor szóba beszélünk egyfolytában be nem áll a szája.
2014. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így van általában vagy akivel meg chaten elvagyok, azzal meg élőben nem tudok beszélgetni :) De még mindig a az élőben beszélgetés a legérdeksebb, meg úgy tudod igazán megismerni a másikat, úgyhogy szerintem ne foglalkozz ezzel :)
2014. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!