Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok türelmes és megértő a barátnőmmel szemben? 25/F

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a 17 éves barátnőmmel. Mindig nagyon büszke voltam rá amiért ebben a mai világban szűz tudott maradni. Úgy érzem hogy lassan mi is léphetnénk feljebb egy lépcső fokot. Azt se hagyja hogy levegyem a pólóját, nem hogy még a pettinget.
2014. aug. 25. 08:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Próbálkozz egy felnőtt nőnél, ha már te is felnőtt férfi vagy. Vagy azoktól félsz? :D

Tök egyértelmű, hogy nem akar téged úgy.

Ja és ha valaki rövidnadrágban, vagy szoknyában van, az nem azt jelenti, hogy d_gni akar.

2014. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Biztos hogy akar, mondta már hogy kíván de még nem akarja megtenni..
2014. aug. 25. 08:57
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

'Ő az enyém, senki másé nem lehet.


Kisöreg nagyon el vagy tévedve:)

2014. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
12 Reméljük a kislány apja elfog majd veled csevegni, amint látom igen rád férne egy "kis fejmosás".:D
2014. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Miről beszélgetne el velem??
2014. aug. 25. 09:33
 16/26 anonim ***** válasza:
Majd megtudod:D
2014. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Na, ne törődj a hülyékkel :D 16 éves lány vagyok, talán a barátnőmhöz közel állok korban.


Szerintem egyszeruen csak félénk, szégyenlős előtted, mert fél h mit fogsz szólni, ha meglátod meztelen meg ilyenek. Egyszer érdemes lenne VELE elbeszélgetni erről. Nem erőszakosan, csak hozd fel a témát, pl. Tudsz várni, csak erdekel h miert van ez. Ez lenne a legegyenesebb. :) amugy szerintem ha egyszer megtörik a jég nála, akkor mar nem fogja feszélyezetten érezni magat és ilyenek. Csak a jeget kell megtörni..

2014. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

3 hónap nem nagy idő egy szűz lánynál, főleg ha kicsit visszahúzódóbb a témában.

Lehet neked azért nem engedi mert jól akarja csinálni, vagy épp a spanod tett valami olyat vele ami miatt vissza vett.

Próbálj meg nyugodtan beszélgetni vele erről. Mond meg neki hogy megérted és nem erőlteted, de szeretnéd ha elmondaná mi az ami nem oké neki a témában. Ha csak anyni hogy még nem szeretné akkor vársz, addig amíg ő maga nem engedi.

Magamból kiindulva én valahol vártam is hogy a párom kicsit pedzegesse a dolgot, de ha nem akartam akkor azt el is fogadta. Amikor pedig úgy éreztem hogy na itt az idő, akkor meg apait-anyait.

a lányoknál az első aktus kissé más jelentőségű mint a férfiaknál, ezt te is beláthatod.

Ha majd szét durransz, hát segíts magadon. Ha igazán szereted akkor tudsz várni rá. Ha meg zavar hogy az öledbe ül és hogy rövid, sokat mutató ruhákat hord, akkor mond meg neki. Nekünk hiába panaszkodsz róla, többet nem tehetünk minthogy elmondjuk a véleményünk. Mond meg neki is, hogy figyelj szívem, ezt inkább ne. Amíg nem szeretnéd, akkor ne húzzuk egymás agyát feleslegesen. Ennyi. Kommunikáció emberek! Kommunikáció!

2014. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves lánynak 3 hónap kb semmi, úgyhogy vagy megszokod, vagy szakítasz. De nem ártana ilyen témákról először beszélgetni, és csak azután csinálni, ha ő is akarja.

Már nem azért, de az öltözködés mi a francért függene össze a szexuális életetekkel? Pl strandon sokan vannak bikiniben, mégsem szexelni jár oda a többség, ugyanez van az összes többi ruhadarabbal.

2014. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen kb 3 hónap után engedtem meg a dolgokat. De kár volt. 3 hónap még tényleg semmi.
2014. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!