Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se vagyok türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se vagyok türelmes és megértő a barátnőmmel szemben? 25/F

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a 17 éves barátnőmmel. Mindig nagyon büszke voltam rá amiért ebben a mai világban szűz tudott maradni. Úgy érzem hogy lassan mi is léphetnénk feljebb egy lépcső fokot. Azt se hagyja hogy levegyem a pólóját, nem hogy még a pettinget.
2014. aug. 25. 08:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha elmondta neked, hogy még nem meri, nem akarja, akkor mi a francot erősködsz? Inkább örülj annak, hogy egy értelmes lány, aki nem a viszkető nunija után megy, hanem tisztában van azzal, lelkileg rákészült-e már! Ha fél a szexualitástól és még nem akarja csinálni, az egyetlen dolog, amit elérhetsz az erőltetéssel egy negatív élmény, esetleges trauma, ami az egész életére kihathat! 25 évesen ennél lehetnél felelősségteljesebbb...
2014. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen 7 hónapig várattam a páromat. Megérte, most is együtt vagyunk... :) (22/L)
2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szóval büszke vagy rá hogy másnak nem adta oda magát de most hogy neked se szeretné 3 hónap után máris nem olyan jó, mi? Mit vártál komolyan, te leszel a szőke herceg aki a szűz királylányt mágikus módon hirtelen ágybadönti?
2014. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Pár hete szóba került az hogy mért nem szeretné, mondta hogy kicsit szégyenlős előttem és fél hogy nem fog nekem tetszeni meg tudja hogy sok lánnyal voltam és fél hogy ő nem lesz olyan jó. Várok amíg kell. Engem nem a szex érdekel. Teljesen megértem hogy nem akarja még. De petting szerintem lehetne már.
2014. aug. 25. 10:58
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha már felnőtt férfi létedre vállaltad hogy kapcsolatot kezdesz egy gyerekkel aki még szűz is, erre számítanod kellett volna.


Amúgy én 19 évesen 4 hónapot vártam a szexre bár hiba volt...meg is bántam. De petting és orális dolgok történtek kb 2 hónap után... Az elején eléggé megijedtem, mert a legelső randinkon akármennyire elhúztam a kezét mégiscsak erősebb volt, és benyúlt a bugyimba... Utána egy jó nagyot veszekedtünk, végül bocsánatot kért és kibékültem vele.....az is hiba volt:D A lényeg annyi, hogy ne erőltess semmit. Ne kelljen 8x azt mondania hogy ne.


Ha türelmes vagy, előbb utóbb engedni fogja. A szereted akkor kivárod, ha nem akkor lépsz. Amúgy meg segíts magadon:) nem tilos.

2014. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tilos. Mondta hogy ő is szokta csinálni. Még a kapcsolatunk elején mikor nem tudtam hogy szűz elkezdtem simogatni őt (nadrágon keresztül) ott lent egy ideig hagyta utàna meg mondta hogy ezt nem szabad. Látszott rajta hogy mennyire élvezte.
2014. aug. 25. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!