Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, ha az újdonsült párom legjobb barátja iránt mindig is erős vonzalmat éreztem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, aki elég komolyan gondolja velem, és azt hiszem beleszerettem, legalábbis elindult bennem valami. Csak elég zavaró tényező számomra, hogy a legjobb barátja pont az a fiú, aki iránt már évek óta erősen vonzódom. Nem tud róla, alig beszéltünk eddig, de úgy érzem, ő is ugyanezt érezte irántam, csak félénk volt bármit is lépni (ahogy én is). Valahogy le szeretném zárni ezt magamban, nem akarom hogy előjöjjön újra meg újra ez a vonzalom. Hogyan tudnám? Talán el kéne mondanom neki(k), h oda voltam a fiúért? Vagy hagyjam, hátha elmúlik? (Természetesen most is vonzónak tartom, de a párom jobban megfogott. :))

20/L


2014. aug. 25. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, szerintem mélyen magadba zárod, és hallgatsz, mint a sír:)
2014. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne szólj szám, nem fáj fejem!
2014. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért? Ha elmondom, hogy a múltban oda voltam érte, az miért baj? Habár a páromnak biztos nem esne jól, de akkor őt még nem ismertem...
2014. aug. 25. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal arról, hogy zavarná-e őt, ha olykor-olykor mással is lefeküdnél. A kérdés őszinte megbeszélésével juthattok el a megoldásig.
2014. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zárd le magadban azzal, hogy most ott vagy a szeme előtt, mégsem lép.

Következésképpen:

A) nem vagy neki különösebben fontos (legalábbis annyira már nem, hogy barátjával miattad konfrontálódjon)

B) gyáva ahhoz, hogy érzelmeit nyílt, jellemes férfihoz méltóan felvállalja.

2014. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor most tisztázzuk, hogy a múltban voltál oda vagy még most is, mert nem mind1!!! Ha csak a múltban, akkor elnyeled ezt a kis titkot mint a Végzet hegyének mélye az egy gyűrűt! Ha még mindig bejön a srác, akkor előbb utóbb megcsalás lesz ebből. Akér szándékosan tervezetten akár "jajj sokat ittam meg ő is és azt sem tudtam mi történik és jajj egyszer csak megtörtént és jajj annyira sajnálom (persze nem mert évek óta meg akartad magad dugatni vele)". Amúgy meg ha jelenlegi párodat SZERETED és nem csak vonzónak tartod, akkor egy másik iránti csupán szexuális vonzalom annyira eltörpülne, hogy észre sem vennéd...ezek szerint nem az a nagy lobogó szerelem dúl benned a jelenlegi pasi iránt...
2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6., pont ez az, hogy most eltörpült a vonzalom a haverja iránt, de félek hogy később elő-előjönne. És mindörökre le akarom zárni, csak nem tudom, hogyan. Most hogy többet lógunk majd együtt, jobban megismerem, talán rájövök hogy nem is olyan vonzó...vagy pont hogy nem.
2014. aug. 25. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő való hozzád, a jelenlegi nem az igazi, ezt csak erőlteted
2014. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!