Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek szerint mégis a csoki a...

Ezek szerint mégis a csoki a legjobb a tömegnövelésre, és nem a tápok? Lehetséges hogy a versenyzők egy része is ezeket eszi?

Figyelt kérdés

Ma jött a terembe egy full kigyúrt csávó, kb egy superbody gran prix kategóriájú embert képzeljetek el.

Öltöztem át mikor bejött, és a padra egy zacskó csokit dobott(sportszeelt, snickers, bounty, milka). Néztem hogy ebből mi lesz.Megitta az attack turmixát,10 perc múlva elkezdte termeli befelé a csokikat.Nem bírtam ki, elkezdtem vele beszélgetni.Azt mondja, hogy a csokiknak 100 grammra vetítve majdnem olyan az összetétele, mint a tömegnövelőknek, és inkább ezt eszi, mert sokkal finomabb.

nem akartam elhinni, de benyomta mindet, majd elkezdett edzeni, közben a haverokkal figyeltük.Úgy bedurrantotta a kezét, hogy egy új vastagságú ér állt ki a bicepszétől.

Akkor miért mondják itt ezen az oldalon, hogy nem jó a csoki.

Nevét nem akarom leírnia nevét , de egy hazai versenyző, mert rákérdeztünk a nevére is.



2014. ápr. 17. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csomó kalória, ezt alá lehet írni. Valamint az inzulinszintedet megdobja, ami végül is anabolikus állapotot eredményez. Igaz, hogy kicsit oldschool, és egészségtől már azért kissé eltérő módszer, de valakinek bejön és ezt követi.
2014. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

a minõségi csokik fõleg szénhidrátból és növényi zsírból állnak tehát tömegnövelés szempontból semmi gond nincs vele, csak míg 20ezerbõl veszel egy bazi vödör dextrozt, addig ha csokiból akarod fedezni arra havonta ráköltheted a gatyádat...

persze így a fruktózról, tej származékokról, hidrogénezett növényi zsírokról, ízfokozókról, színezõkrõl, a karamell totális zsákutcájáról még nem beszéltünk...


Azt meg haggyuk már, egy "profi" majd biztos közvetlen edzés elõtt eszik...

2014. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kox, genetika.

Kiváncsi lennék, hogy melyik az a tömegnövelő, aminek 100 grammjában 30g zsír, és kb 4-5g fehérje van... Arról nem is beszélve, hogy ezek a csokik kb 2-3000ft/edzés.

2014. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy verseny előtt négy hónappal kezd csak fehérjét fogyasztani, de nem edzés után egyből, hanem vár egy órát, hogy leessen a vércukra, és éhes legyen, ilyenkor benyomja a tejsavót és rizst mellé.

Annyit változtat még, hogy verseny előtt 4 hónappal a csokit elhagyja, és edzés előtt követlenül tejsavót és rizst eszik megint, majd fél óra és elkezd edzeni.

Neki ez jött be.

Nem akartam elhinni, mikor ezeket mesélte.

Azt mondja hogy a shopbuilderen, csak azért nyomatják azokat a szövegeket, hogy mindenki tápot, meg zabot vegyen.

És hírből se eszik csirkemellet, csak szintén ezt is négy hónappal a verseny előtt kezdi el, utálja azért.

marház, meg sertés eszik meg pulykát.

Akik itt járatosak a témában, azok mit szólnak erre.?

2014. ápr. 17. 11:07
 5/13 A kérdező kommentje:

sportszelet xl 150ft

snickers 190ft

bounty 170 ft

milka tejszelet 300 ft


összesen: 810 ft


És abban 10gamm fehérje van, 100 grammban, onnan tudom, hogy hazafelé menet bementem a boltba és én is vettem ezekből, mondván ha neki jó, nekem is az lesz.

Kiakarjuk a haverokkal próbálni, hogy így csináljuk mi is, max ha nem jön be, abba hagyjuk.

2014. ápr. 17. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mondok semmit.


Gyakran előfordul,bármilyen sportban de akár munkában is hogy a profik furcsa,szemlatomást mindennek ellentmondó szabalyokat alkalmaznak de azért mert profik.Ugyanaz neked mar nem fog működni...


Benne valszeg van egy adag cucc,az edzésével pedig hatalmas energiat éget persze hogy kell az a csoki.

A természet törvényei rájuk ugyanúgy érvényesek..

2014. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
am a profik nagy része nem csírkézik, csak a csórók csírkéznek mert ez a leg olcsóbb.
2014. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze, tudjuk, van valahol egy város Gyakoriában, ahol mindenki csokival tömegel, az étrendet kineveti, mellé szupererős, versenyző, meg tud repülni és lézert lövell a szeméből, bla bla bla. kthxbai.
2014. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked mi bajod van?

Ez nem a humor kategória, vagy elnézted hova akarsz írni?

2014. ápr. 17. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az, hogy egyre inkább terjednek itt az olyasféle nézetek, amiknek az alapelve leginkább a belesz4rás, a megkerülés, értsd: pl. cukorral szálkásító emberek, akik szerint nem kell különbséget tenni az ételek között, nem létezik szemét kaja, és inkább összeesküvés elméleteket szőnek, hogy a gonosz tápkiegipar (meg most már úgy látszik a gonosz baromfiipar, meg a rizsföldek tulajdonosai is) csak átverik a jó népet, hogy hasznot húzzanak belőlük, miközben az összes odafigyelés, táplálkozásról kialakult szabály stb. hülyeség. Na itt kezd ilyenkor gyanússá válni, hogy valakinek megint büdösödik már a munka, nincs ínyére, hogy nem ehet úgy, ahogy akar, nem csinálhatja azt, amit akar. Ehelyett menne a saját feje után, ahogy neki jól esik, és alibit keres abban, hogy egyébként ez egyetlenegy embernek valahol (aki mellesleg egy profi, cuccot használó versenyző) bejön, és már jogosultnak érzi, hogy menjen, és módszeresen ellent mondjon, meg hazugnak nevezze majdnem az összes eddig lefektetett alapszabályt.


Felőlem (-ünk) mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, csak ne hőbörögjön olyan nagy arccal, és ne hurrogjon másokat. Aztán majd lecseng ez a hatalmas anarchizmus, és majd pár év múlva az lesz a divat, hogy a "gonosz Snickers meg Bounty gyárak le akarnak húzni, miközben egy kiló dextróz pár fillér", és akkor majd ők lesznek a nagyon okos csoport, akik rájöttek valami nagy, titkolt, hűdenagy rejtett igazságra.


Mellesleg senki nem mondta, hogy csak csirkemellet lehet enni, ez is ezerszer el lett már pofázva, hogy ez csak egy példa, egy sablon, és még biztatva is vagytok arra, hogy nyugodtan cseréljétek a a forrásokat, már csak a gasztró-élvezet végett is. Azokkal az általad felsorolt húsfajtákkal nem mondtál semmi újat. A csirke természetesen jó, de nem ő az egyetlen jó fehérjeforrás, van még mellette kismillió jó. Ugyanezt elmondhattad volna a rizsről is, csak ugyanolyan felesleges lett volna, mert azon kívül is van még ezer meg egyféle jó ch forrás. Ennyi, aki a "csirke rizs" szállóigét teljesen szó szerint komolyan veszi, és magyarázni kell neki, az már szerintem elég gáz kategória.


És igen, van marketing, sőt, néha még lódítanak is, erről szól a biznisz, ha el akarnak adni valamit. Ezért is ugyanúgy fölösleges sírni, és itt sem jöttetek rá semmi újra. Te válogatod meg, hogy mit hiszel el, és mit veszel meg, nem vagy rákényszerítve.


Várom már, hogy mikor mennek panaszt tenni az Axe-vevők, hogy nem akarta a szórakozóhelyen egyből 10-14 vérjó nő széttépni őket, ahogy a reklámban ígérték, pedig ők befújták magukat Axe-szal...

2014. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!