Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnömmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnömmel? Vagy hogy háláljam meg, hogy ilyen jó hozzám?

Figyelt kérdés
19éves a barátnöm,és 3 hónapja vagyunk együtt, főzz,mos,takarít,pedig mondom neki mindig,hogy hagyja majd én megcsinálom de megcsinálja azért is, ma vizsgáztam és egész éjjel ébren volt es segített nekem megcsinálni amit ma bekellet adnom és én a lustaságom miatt nem csináltam meg,magától neki állt pedig én nem kértem..Soha nem volt ilyen barátnöm,de nem tudom,hogyan háláljam meg ezt neki.
2014. aug. 25. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak szeresd nagyon és becsüld meg:)
2014. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
gyertyafényes vacsora,romantikus séta,és mondd el neki,mennyire hálás vagy:)
2014. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bad G-Sus ***** válasza:
vidd el vhova aztan vegyel neki egy nagy csokor rozsat..es koszond meg h ilyen rendes
2014. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Becsüld meg! Egyébként ismerős a helyzet :)

L

2014. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vizsgáztál? Megbuktál vmilyen tárgyból?
2014. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, de átmentem a vizsgán..
2014. aug. 25. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Én barátnőm is ilyen. Öregem mást nem tehetsz mint, hogy minden nap elmondasz lefekvés előtt egy imát és megbecsülöd a nőt. Légy hozzá te is jó!
2014. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban rosszat tenni neki, de hülyén érzem magam,hogy nem tudom,hogy háláljam ezt meg.
2014. aug. 25. 18:15
 9/16 anonim ***** válasza:
rózsa,séta,és sok sok szeretet
2014. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Pf, vér ciki megbukni..... hülye a barátnőd hogy veled van
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!