Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnömmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnömmel? Vagy hogy háláljam meg, hogy ilyen jó hozzám?

Figyelt kérdés
19éves a barátnöm,és 3 hónapja vagyunk együtt, főzz,mos,takarít,pedig mondom neki mindig,hogy hagyja majd én megcsinálom de megcsinálja azért is, ma vizsgáztam és egész éjjel ébren volt es segített nekem megcsinálni amit ma bekellet adnom és én a lustaságom miatt nem csináltam meg,magától neki állt pedig én nem kértem..Soha nem volt ilyen barátnöm,de nem tudom,hogyan háláljam meg ezt neki.
2014. aug. 25. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Készíts neki reggelit, lepd meg virággal, egy masszázzsal, egy kis bonbonnal. Bókolj neki, kedveskedj, hívd meg valamire/valahová. (ezek csak példák, válogass :D)

Feltétlenül járj valahogy a kedvében, mert egy idő után így egyoldalú lenne.

2014. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg a talpától a feje búbjáig!!!
2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Itt ne egy nagy meglepiben gondolkozz. Illetve ne csak abban.

Figyelj oda a barátnődre nagyon, hogy minél jobban kiismerd.

Rendszeresen lepd meg apróságokkal. Esténként maszírozd meg, vidd ágyba a kávét, enged meg neki a fürdő vizet.

Nem kell haza állítanod Semiramis függő kertjével, vagy rózsakerttel, néha vigyél neki egy szál virágot, úgy az uncsi hétköznapokon.

Apró figyelmességekkel lehet igazán éreztetni valakivel, hogy ő a mindened.

2014. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg a talpától a feje búbjáig!!!
2014. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73% ! Köszönjük Emese,írd még le párszor:)
2014. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Légy nagyon hálás, és becsüld meg!

Az én barátom is volt nehéz időszakban, és végig mellette voltam. Nem vártam érte semmit, nem is akartam, hogy nagyon hálálkodjon, hiszen tudom, hogyha én kerülnék nehéz helyzetbe, ő is mellettem lenne és támogatna. Ahogy teszi éppen most. Na nem ez a lényeg.


Légy vele őszinte, mondd el neki, mennyire örülsz, hogy vele lehetsz, és hogy ilyen figyelmes, segítőkész.

Az én párom ágyba hozta nekem a kávét. Többször is már. De először akkor hozta ágyba a kávét, amikor szerette volna megköszönni, hogy mellette vagyok. Nagyon jól esett. Annyira aranyos volt. Utána összebújva beszélgettünk egy fél órát.

19/L

2014. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!