Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az viselkedik így, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az viselkedik így, akinek titkolni valója van?

Figyelt kérdés

Ott voltam a barátomnál, és valamit megnézett a facebookján. Ennek nem adok nagy jelentőséget, mert hátha fontos.


De amikor lépett be a facebookba akkor ott álltam mellette, jelszó beírásnál direkt másfele nézelődtem addig nehogy azt gondolja, hogy nézem, erre szinte egész testtel takarta a billentyűzetet, beljebb tolta, nagyon látható módon, nehogy véletlenül meglássam a jelszavát, ami engem abszolút nem érdekel, mert ő dolga kivel beszélget, megbízom benne.


Nem értem miért csinálta ezt.. rosszul esik..


Most nem bízik bennem, vagy neki van takargatni valója?



20 L


2014. aug. 25. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kicsit lehet kusza lett, bocsánat.


Azt elfelejtettem leírni, hogy engem az sem érdekel miket likeolgat, vagy mihez szól hozzá. Nem a facebookon élek, csak ez megütötte a szemem...

2014. aug. 25. 19:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igazából, csak nem szeretné hogy tudják a jelszavát.. ez szerintem alap dolog hogy mindenkinek legyen magánszférája.
2014. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze, én ezt megértem, de gondolhatná, hogy nem fogom kilesni gyerek módjára, aztán belépkedni.


Én se szeretem ha valaki lenézi a jelszavam, de szinte már annyira próbálta takarni, hogy az valami hihetetlen...

2014. aug. 25. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azért tudom a barátom jelszavát, mert szoktam használni a Spotify fiókját néha. De én is megadtam neki az enyémet, ha nem bízna bennem.
2014. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán mert nem csak a facebookján az a jelszava én is sok helyen ugyanazt használom
2014. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem érdekel téged, akkor minek álltál oda mellé szorosan ??? Nem félre kellett volna nézni (mert az ő nem látja, hogy te hova nézel), hanem el kellett volna távolodnod tőle.
2014. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ott ültem az ölébe egy darabig, aztán felálltam.

Én kérek elnézést, hogy nem mentem ki a szobából csak mert beírja a jelszavát.....

2014. aug. 25. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy bizalmatlan a csávó, még buta is, mert abba se gondol bele, hogy jelszót lehet változtatni, és abba se, hogy mennyire látszik rajta, hogy takarja egész testtel.
2014. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor jól éreztem, hogy bizalmatlan..
2014. aug. 25. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tudom a barátom jelszavát és ő is az enyémet... ez alap dolog! De nem nézünk bele egymáséba, éppen ez a bizalom jele, hogy meg van, de nem nézünk bele, max ritkán... ha nincs titkolnivalója, akkor miért nem adja meg? Régebben nem volt privát szféra, nagyanyáinknak akkor nem volt privát szférája? Facebook = privát szféra? Ez hülyeség...
2014. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!